Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Majka Jeżowska 02.10 | Letnia Scena Progresji

2 października 2020/ 17:00 - 18:30

PLN50 – PLN79
Gdzie: Letnia Scena Progresji
Kiedy: 02.10.2020
Godzina: 17:00 bramka; 18:30 koncert
Bilety: 79 zł Normalny / 50 zł ulgowy (dzieci do 14 roku życia)
Dzieci do 3-ego roku życia wchodzą za darmo.
Bilety dostępne na stronach:
? Progresja: https://bit.ly/3jOZOB4
? Eventim: https://bit.ly/3hacZuL
? Going: https://bit.ly/2GCLMEd
? Empik bilety: https://bit.ly/3bDefFB
2 października na Letniej Scenie Progresji usłyszycie największe hity z dzieciństwa. Razem z Mają Jeżowską przypomnicie sobie takie piosenki jak m.in. „Wszystkie dzieci nasze są” czy „Najpiękniejsza w klasie”.
Progresja z radością zaprasza wszystkich, którzy chcieliby choćby na chwilę wrócić do najlepszych momentów dzieciństwa. Przyjdźcie sami lub ze swoimi dziećmi na najfajniejszą familijną imprezę sezonu!
Majka Jeżowska to wokalista niebanalna, na której twórczości wychowało się pokolenie obecnych trzydziesto- i czterdziestolatków. Majka to obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem estradowym, kompozytorka, autorka wielu przebojów („Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”, ”Margarita”) i widowisk muzycznych („Majkowe studio nagrań” , ”Kochaj czworonogi”), producent muzyczny oraz szefowa własnej firmy fonograficznej Ja-Majka Music.
Od wielu lat przyciąga na swoje familijne koncerty bardzo szeroką publiczność jej przeboje „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Kolorowe dzieci”, „Laleczka z saskiej porcelany” zachwycają kolejne pokolenia wdzięcznych słuchaczy. Jako jedyna piosenkarka i autor muzyki ma swój Festiwal Piosenki „Rytm i melodia”, który odbywa się w Radomiu od 2006 roku.
Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wielokrotna laureatka KFPP w Opolu, zdobywczyni I nagrody Festiwalu Krajów Nadbałtyckich Karlsham, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Dobrej Woli UNICEF-u, członek Rady Fundacji Ronalda McDonalda, wielka przyjaciółka dzieci i showmenka.
Jej imię noszą przedszkola w Jaworznie i w Zabrzu.
Repertuar Majki jest bardzo zróżnicowany – od piosenek familijnych poprzez występy na Piknikach Country w Mrągowie, w Telewizyjnych Biesiadach, Sylwestrowych Galach, Koncertach Wakacyjnych Przebojów, w nagraniach muzyki do filmów „King Size”, „Deja vu”, „Królestwo Zielonej Polany”, „W pustyni i w puszczy” i „Karolcia”.
Majka ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny!

 

Szczegóły

Data:
2 października 2020
Czas:
17:00 - 18:30
Koszt:
PLN50 – PLN79
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1557700094415250/

Organizator

Progresja

Miejsce

Klub Progresja
Fort Wola 22
Warszawa, Mazowieckie 01-258 Polska
+ Google Map