Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ksiaze – premiera albumu “Żyły” + goście I 13.02 I Hydrozagadka

13 lutego/ 19:00 - 23:30

PLN40

U n i c o r n booking zaprasza na pierwszy solowy koncert ksiaze, promujący wydanie jego najnowszego albumu ,,Żyły’’, dostępnego od 4 stycznia na wszystkich platformach cyfrowych 🦄💙🦄

Na zaproszenie artysty, gościnie wystąpią jego przyjaciele: młody yerba, Mlody West, maly elvis, True IDEA i Thumbie. Warm-up zagrają blind.scream & Unnholy, którzy tworzyli produkcje do albumu ,,Żyły’’.

W czasie wydarzenia będzie można zakupić „Żyły” premierowo na fizycznych nośnikach, merch związany z albumem zaprojektowany przez ksiaze oraz ubrania od Devil’s Neighborhood.

BILETY:
I PULA: SOLD OUT
II PULA: 40 zł
https://goout.net/pl/bilety/ksiaze-premiera-albumu+goscie/byyf/
w dniu koncertu: 45 zł

Wstęp do klubu od 16 roku życia (ukończone 16 lat w dniu koncertu). Osoby poniżej 16 r.ż. nie zostaną wpuszczone na koncert, nawet z pełnoletnim opiekunem. Osoby od 16 do 18 r.ż. – wejście za okazaniem zgody rodzica lub opiekuna prawnego.
wzór zgody do pobrania: http://bit.ly/3a63NVP

,,Żyły’’ są eksperymentalnym materiałem złożonym z 9 utworów, który przekracza ramy gatunku emo trapu. Album otwiera dramatyczne, kwaśne i niepokojące intro i kończy na zinterpretowanym przez ksiaze mega-hicie eurodance’owego zespołu Eiffel 65, ,,blue’’. „Żyły” to podróż przez różne brzmienia, często niespotykane i nietypowe dla dotychczasowej estetyki artysty. Album promowały takie utwory jak ,,mtv cribs’’ z gościnnym udziałem maly elvis oraz ,,łzy’’ nagrany z Mylittlethumbie, która wystąpiła również w towarzyszącym mu teledysku. Wszystkie elementy oprawy graficznej, wersji fizycznej, jak i cyfrowej albumu zostały narysowane przez ksiaze. Swoją cegiełkę do ostatecznego efektu albumu dołożył również Unnholy, który odpowiedzialny jest za mastering całego projektu.

Solowe, gościnne występy potwierdzili:

🐬 Idontexistanymore, który zagra utwory ze swoich najnowszych projektów oraz viralowy singiel ,,Nigdy Nie Byłem Aż Tak Bardzo Głupi”

🌐 Młody West z rewelacyjnym albumem West vs West, z takimi utworami jak ,,100 Powodów’’ czy ,,Plan’’

☄ Maly Elvis zagra niedługo po wydaniu swojego longplay’a pod tytułem „Adulthood’’, na którym znalazły się między innymi takie utwory jak ,,Na ślepo’’ czy ,,Na zakręcie’’

🌸 Mylittlethumbie, debiutująca na żywo ze swoimi najnowszymi piosenkami, wystąpi otwierając walentynki w melancholijnym nastroju

W trakcie trwania koncertu będzie można również zakupić album ,,Żyły’’ w wersji fizycznej, a także merch związany z albumem. Specjalnie na potrzeby wydarzenia dostępne do kupienia będą ściśle limitowane wersje albumów ,,Kristen Stewart EP’’ & ,,Młody Cobain’’ W strefie merchu dostępne do kupienia będą również ubrania Devil’s Neighborhood w promocyjnych cenach. Płatność wyłącznie gotówką, dlatego wrzucamy cennik:

– ksiaze ,,Żyły’’ Longsleeve 120zł
– ksiaze ,,Żyły’’ CD 35zł
– ksiaze ,,Kristen Stewart’’ CD 40zł
– ksiaze ,,Młody Cobain’’ CD 50zł
– Devil’s Neighborhood „Les Poétes Maudits’’ Hoodie 160zł
– Devil’s Neighborhood ,,Les Poétes Maudits’’ T-Shirt 70zł

Szczegóły

Data:
13 lutego
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
PLN40
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/766766213833023/

Organizator

Hydrozagadka

Miejsce

Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa, Mazowieckie 03-436
+ Google Map