Regulamin konkursów

  1. Nagrody.

Przedmiotami konkursu są: bilety, wejściówki imienne, książki i płyty.

  1. Odbiór nagród.

Nagrody rzeczowe najczęściej wysyłane są drogą pocztową, trybem poleconym. Bilety/wejściówki najczęściej są do odbioru w dniu koncertu/wydarzenia. Adresy do wysyłek należy przesłać na adres @ . Warunkiem otrzymania, odbioru wejściówki imiennej jest podanie właściwego imienia i nazwiska wysyłając to adres @ . Jest to konieczne w razie przypadku, w którym organizator imprezy, może poprosić o okazanie dowodu potwierdzającego te dane.
Organizator wydarzenia i organizator konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za niezgodne dane z dowodem. Idąc za tym, odmówienia tej osobie uczestnictwa w wydarzeniu.

  1. Udziału w konkursie.

Gwarancją udziału w konkursie jest spełnienie wszystkich warunków, określonych w opisie danego konkursu.

  1. Ogłaszanie wyników.

Każdy konkurs ma wskazaną formę wytypowania zwycięzców. Najczęstszą formą jest losowanie.  Inne to zasada kto pierwszy lub najlepsza odpowiedź. Ogłoszenie wyników następuje w formie komentarza pod postem konkursowym oraz jeśli to możliwe oznaczenie zwycięzców.

  1. Brak odbioru nagród.

Zwycięzcy, którzy nie skontaktują się z organizatorem konkursu w celu odbioru nagród w ciągu do 3 dób (od ogłoszenia wyników), tracą prawo do nagrody. Jeśli to jest wejściówka/ bilet na dzień następny przechodzi to na poczet redakcji, aby przekazać je innym uczestnikom lub na użytek własny.

One thought on “Regulamin konkursów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!