Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ŁD & Chevy // Warszawa // Bez Słowa // 19.01

19 stycznia/ 19:00 - 22:00

PLN30

Ostatnie Potwory na świecie…

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w absolutnie wyjątkowym i czarodziejskim miejscu – Bez Słowa.
Koncert kończy cykl promujący debiutancką płytę zespołu Łukasz Drapała & Chevy „Potwory” oraz rozpoczyna
promocję nowych piosenek, które znajdą się na kolejnym albumie kwartetu. Przygotujcie się na potężną, szczerą dawkę emocji i zaskakujące muzyczne podróże. Pojawią się premiery!

BILETY dostępne tylko w Bez Słowa w cenie 30zł.
Warto zarezerwować stolik lub miejsce wcześniej!

Płyta „Potwory” to rodzaj autoterapii, rozliczenia ze słabościami i próba ujarzmienia złych duchów drzemiących w każdym z nas. Każdy utwór jest opowieścią „żywcem” wyrwaną z życia, przedstawioną po męsku, ale z odpowiednią dozą wrażliwości, bez kalkulacji i szczerze do bólu. Album powstawał w trakcie tras koncertowych, festiwali i muzycznych podróży, a zespół kształtował się i rozwijał razem z nim.

W trakcie nagrywania debiutanckiej płyty współpracowaliśmy m.in. ze Zbigniewem Hołdysem, Grzegorzem Skawińskim, Andrzejem Puczyńskim, Tomaszem „Kasprolem” Kasprzykiem, Janem Gałachem, Tomaszem „Zedem” Zalewskim, Andrzejem Karpem, Borysem Sawaszkiewiczem czy Piotrem „Dzikim” Chancewiczem. Dzięki nim każdy utwór nabrał niepowtarzalnego charakteru, a cały materiał stał się bardzo zróżnicowany, zarówno brzmieniowo, jak i kompozycyjnie – od mocnych riffowych numerów, bezkompromisowych protest songów, po klimatyczne ballady. Chcieliśmy, abyście otrzymali piosenki „o czymś” i żeby było to coś, co dotyczy nas wszystkich. Czy uda nam się trafić do Waszej wyobraźni i serc, ocenicie sami na koncertach. „Potwory w trasie”!

Zespół Łukasz Drapała & Chevy powstał w 2017 roku w Szczecinie z inicjatywy wokalisty Łukasza Drapały i gitarzysty Tomka Jóźwiaka, którzy są również autorami wszystkich kompozycji. Pozostałymi członkami zespołu są perkusista Marcin Prążyński i basista Maciej Cierlecki.

Od samego początku zespół intensywnie koncertuje w Polsce i za granicą (Szkocja, Belgia, Czechy, Ukraina). Kwartet świetnie czuje się zarówno w małych, klubowych przestrzeniach, jak i na dużych festiwalowych scenach (m.in. Pol’and’Rock Festival, Spring Break Festival, Woodstock Ukraina, Petardy Księdza Kaczkowskiego, Bies Czad Blues, Blues nad Bečvou, Szczecin Tattoo Convention, Festiwal Undergramy, Blues nad Bobrem). Utwory takie jak „Król”, „Homini”, „Contra”, „Nienawidzę”, „Farbowane lisy” gościły na największych rockowych listach przebojów w Polsce (m.in. Turbo Top, Aferzasta), przez wiele tygodni zajmując wysokie pozycje. Jednym z sukcesów grupy była nominacja numeru „Król” do przeboju roku 2017 Antyradia. Łukasz Drapała & Chevy w 2017 r. zostali wybrani Zespołem Roku w plebiscycie Fabryki Zespołów, jednego z największych portali muzycznych w Polsce.

ZOBACZ I POSŁUCHAJ!
Link do profilu Facebook:
https://www.facebook.com/chevybandofficial
Link do profilu Instagram:
https://www.instagram.com/chevybandofficial
Link do kanału You Tube
https://www.youtube.com/c/CHEVYVideos

Szczegóły

Data:
19 stycznia
Czas:
19:00 - 22:00
Koszt:
PLN30
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/760697157781052/

Organizator

Chevy

Miejsce

Bez Słowa
Fosa 3
Warszawa, 02-768
+ Google Map