Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

New Model Army / Proxima

16 października/ 19:00 - 23:30

PLN80

New Model Army zapowiedzieli nową płytę i ogromną trasę koncertową, na której znajdzie się 5 przystanków w Polsce. Zapraszamy na koncerty w Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie – już w październiku!

New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak “Vagabonds”, “51st State”, czy “Small Town England” sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się “No Rest For The Wicked” oraz “Thunder and Consolation”, a ich koncerty charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia.

New Model Army zapowiedzieli nową płytę – krążek zatytułowany „From Here” ukaże się 23 sierpnia 2019 roku. Wszystkie utwory zostały napisane w 2 miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni, pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

Data: 2019-10-16 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Godziny: 19:00 – wejście // 20:00 – start koncertu

Szczegóły

Data:
16 października
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
PLN80
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/695994414184125/

Organizator

Live Nation
Strona internetowa:
www.livenation.pl

Miejsce

Klub Proxima
Żwirki i Wigury 99a
Warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map