Salt Wave Festival 2020 odwołany

Kolejny festiwal muzyczny w Polsce odwołany…

Jak informują organizatorzy Salt Wave Festival, festiwal muzyczny w Jastarni niestety nie odbędzie się. Poniżej oświadczenie:

Saltwave’owicze i Saltwave’owiczki,

Długo zaklinaliśmy rzeczywistość i robiliśmy wszystko, aby przedstawiony poniżej scenariusz wylądował w koszu, niczym nieudane zapiski.

Z ogromnym smutkiem informujemy, że tegoroczna edycja Salt Wave Festival zostaje przełożona na 2021 rok. Nadeszły jak sztorm czasy niepokojące i niepewne, w których wszelkim zgromadzeniom towarzyszy strach i dystans, czyli emocje tak odległe od tych niesionych przez nasz festiwal. W trosce o Was, Artystów, a także wszystkich, którzy Salt Wave tworzą, w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia z bólem serca zdecydowaliśmy się na takie kroki. Wierzymy głęboko w to, że w ciągu roku wszystko wróci do normalności, a my na lotnisko w Jastarni, gdzie będziemy tańczyć w rytm muzyki do bladego świtu!

Poniżej opisujemy kilka spraw organizacyjnych, które na pewno są dla Was istotne.

 Dokładamy wszelkich starań, aby ogłoszony dotychczas line-up przenieść na kolejny rok. Jesteśmy na dobrej drodze, a o szczegółach będziemy informować w najbliższym możliwym czasie.

 Wszystkie zakupione bilety na drugą edycję festiwalu zachowują ważność i będą obowiązywały w terminach 20-21.08.2021. Będzie nam ogromnie miło, jeśli zdecydujecie się zaczekać z nami na lepsze czasy. Obecna sytuacja nie jest dla nas łatwa – zachowując bilety wspieracie festiwal. Z tej okazji dla wszystkich, którzy zakupili karnety i bilety przygotowaliśmy specjalną akcję – otrzymacie od nas 50 zł rabatu na dodatkowe bilety na Salt Wave Festival – dla siostry, brata, chłopaka, przyjaciółki – kogokolwiek wybierzecie. Dodatkowo będziecie mogli zakupić rzeczy z festiwalowej kolekcji na www.surfinc.co/saltwave, gdzie również czeka na Was obniżka o pięć dyszek. Taki bonus obowiązuje aż do 19 sierpnia 2021 roku. Zakupione dotychczas bilety zapewniają udział w przyszłorocznej edycji festiwalu w najlepszej możliwej cenie. FAV TIX i EARLY BIRD TICKETS nie pojawią się już w sprzedaży. Jeśli jednak z jakichś względów nie możecie lub nie chcecie zachować biletów, możecie je wymienić na voucher do wykorzystania na inne organizowane przez nas wydarzenia. O wszystkich szczegółach i możliwościach bileterie poinformują Was w najbliższych dniach drogą mailową! Czas oczekiwania na taką wiadomość jest różny w przypadku każdej bileterii, które opracowują spójne, ale dostosowane do swoich wymogów systemowych propozycje.

 Dalsza sprzedaż na Salt Wave Festival 2021 trwa na www.eventim.pl/goodtaste. Więcej na www.goodtaste.pl i www.saltwave.pl.

Jeśli macie jakieś pytania o sprawy, których tutaj nie rozwiązaliśmy – czekamy na Wasze komentarze i DM-y. Postaramy się pomóc najszybciej jak się da. Tymczasem, bądźmy na bieżąco. Dbajcie o siebie i swoich najbliższych. Tęsknijmy i wyczekujmy lepszych dni. Mamy nadzieję, że w 2021 roku odbędziemy najpiękniejszą podróż powrotną ever.

Trzymajcie się, SEA YOU THEN!

Wasz Salt Wave Team

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *