The Score: album „Carry On” już dostępny

The Score – duet z Los Angeles, w skład którego wchodzą Eddie Anthony (wokal, gitara) oraz Edan Dover (klawisze, produkcja) – przedstawia drugi album długogrający zatytułowany „Carry On”. Wydawnictwo promują single „Best Part”, „The Champion” i „All Of Me” ft. Travis Barker.

5-letnia podróż Eddie’ego i Edana przywiodła ich z maleńkiego mieszkania na nowojorskim Upper East Side do Los Angeles, złotych płyt, niemal trzech miliardów streamów oraz ponad miliona subskrypcji na YouTube. Utwory z debiutanckiego albumu „Legend”, „Revolution” czy „Higher” eksplodowały, a „Unstoppable” otrzymało oznaczenie złotej płyty od RIAA. Wydana w 2019 EP-ka przyniosła takie hity jak „Glory” (38 mln streamów w Spotify), „Stronger” (37 mln streamów w Spotify), „Born For This” (20 mln streamów w Spotify) oraz „Dreamin” ft. Blackbear (17 mln streamów w Spotify). Muzyka The Score pojawiła się w wielu filmach, serialach i reklamach, w tym m.in. „6 Underground”, Jeep, NBA i wielu innych. Jest spora szansa, że słyszeliście już The Score podczas oglądania Netflixa i już jesteście fanami zespołu, choć jeszcze nie zdajecie sobie z tego sprawy!

Do prac nad „Carry On” duet zaprosił między innymi takich producentów jak Pete Nappi (30 Seconds To Mars, Dreamers, Shinedown) oraz Tim Randall (Imagine Dragons), a wśród gości pojawiają się AWOLNATION oraz Travis Barker. Pierwszy singiel, „Best Part”, znakomicie uchwycił ewolucję zespołu. Za produkcję i współkompozycję odpowiadają Napii oraz Steve Aioello. „Mogę być kłamcą, mogę być oszustem, mogę być neurotyczny, mogę być dziwakiem, mogę być wszystkim pomiędzy, ale ty zawsze znajdziesz najlepszą część mnie” – nie sposób nie zanucić tej wyliczanki. „Run All Night”, oryginalnie przewidziany jako akustyczny utwór, ostatecznie stał się mocnym kawałkiem z przestrzennym riffem. Otwierający płytę „Can You Hear Me” doskonale łączy soulowy wokal Anthony’ego z masywną perkusją i pulsującymi klawiszami.

„Carry On” to album przepełniony stadionowymi refrenami. 15 epickich, bezkompromisowych, wielkich utworów, które zostały stworzone po to, by zespół wykonywał je z tłumem fanów na koncertach. W Polsce nadarzy się ku temu okazja już w lutym 2021 roku:

The Score 9.2 | Proxima, Warszawa

https://www.facebook.com/events/287957412296515

The Score 10.2 | Kwadrat, Kraków

https://www.facebook.com/events/3268394103224130/

The Score – „Carry On” – lista utworów:
1. Can You Hear Me Now
2. All Of Me (feat. Travis Barker)
3. Golden
4. Fire
5. Running All Night
6. Best Part
7. Carry On (The Score & AWOLNATION)
8. Stronger
9. Gallows (feat. Jamie N Commons)
10. The Champion
11. Breakout
12. Comeback
13. Glory
14. Born For This
15. Human  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *