FRANKIE AND THE STUDS wydali teledysk do nowego, gorącego singla „(NOT YOUR) VICTIM”

Hollywoodzki zespół rockandrollowy Frankie and The Studs wyda swój nowy zabójczy singiel „(Not Your) Victim” w piątek 18 września. Frankie i The Studs podpisali właśnie umowę z australijską firmą Punktured Media, z pierwszą propozycją „(Not Your) Victim”.


Frankie tak powiedział o swoim nowym singlu: „ (Not Your) ‘Victim’ to piosenka inspirowana wrodzoną siłą kobiet. Dzięki wyzwaniom życia w patriarchalnym społeczeństwie nigdy nie możemy mieć wystarczająco dużo przypomnień o naszych wrodzonych supermocarstwach, jak Kobiety wspierające kobiety to potężna siła, z którą należy się liczyć piosenka przypomina nam o tym ”.

Napisany przez Frankie Clarke i Anthony’ego Stasi i wyprodukowany przez Paula Minera w Buzzbomb Studios CA, „(Not Your) Victim” przełamuje erę, w której kobiety są niezależne i niezależne. Mocny tekst, energetyczny i niezwykle chwytliwy, ten utwór stanowi mocne stwierdzenie i pokazuje, co można osiągnąć, gdy kobiety wstają i jednoczą się.
Frankie ma bogatą historię rodzinną w przemyśle muzycznym i modowym… to płynie w jej żyłach. Pod wpływem odzianych w skórę ikon rocka, Suzi Quatro i Joan Jett, Frankie ma swój własny styl, nawiązując do rocka lat 70-tych.

Doświadczona bizneswoman z jednej i drugiej strony… .Gdy wchodzi na scenę z The Studs i wkłada gitarę, rozpala werwę, jaką jest Frankie and The Studs ! Nie ma tu żadnego środka, ludzie, ten kwartet wykorzystuje okrzyki akordów mocy i kolczaste kołysanki, aby zdefiniować ich nocne światy i zniszczone serca.

„(Not Your) Victim ” jest dostępny na wszystkich Twoich ulubionych platformach streamingowych i cyfrowych od 18 września.

https://www.facebook.com/frankieandthestuds
https://www.instagram.com/frankieandthestuds/
https://twitter.com/frankiethestuds

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *