“The Purge” – nowy utwór Within Temptation!

“Na przestrzeni dziejów ludzie zawsze szukali sposobów na uzdrowienie. Zawsze szukali…Oczyszczenia. “
 
AMSTERDAM – już 20 listopada ukaże się najnowszy utwór Within Temptation zatytułowany “The Purge”. To kolejny nowy singiel zespołu po numerze “Entertain You”, który swoją premierę miał 8 maja tego roku.
 
“The Purge” to wysokoenergetyczny utwór rockowy, który pokazuje różnorodność muzyczną Within Temptation. Obecnie, kiedy wszystkie koncerty zostały odwołane z powodu pandemii COVID-19, zespół koncentruje się na tworzeniu i wydawaniu nowych piosenek i zapowiada, że to nie koniec premierowych kompozycji.
 
Przekraczanie oczekiwań z “Entertain You”.
 
“The Purge” to kolejna nowa propozycja zespołu po przebojowym “Entertain You” – piosence, która zapoczątkowała serię cyfrowych premier singli i popularność tego utworu przekroczyła wszelkie oczekiwania.   Piosenka ta znalazła się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii “Most Added Songs” (utwór umieszczony był na playlistach ponad 40 stacji radiowych, w tym m.in.  
Music Choice, SiriusXM/Octane, WZOR & KQXR).  W Europie singiel ten był też intensywnie grany w takich stacjach jak np. Kerrang! Radio, Rock Antenne (DE), Radio BOB! (DE), Classic 21 (BE), RockFM (ES), LineaRock (IT), Bandit Rock (SE), myROCK (DK), Radio Rock (FI).
Posłuchaj “Entertain You”:
 

“The Purge” ukaże się na wszystkich platformach cyfrowych 20 listopada, 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *