Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

The Menzingers Official Event, Pogłos, 17.06.2020

17 czerwca/ 19:00 - 23:30

LiveNation.pl

The Menzingers
17 czerwca – Warszawa, Pogłos

Bilety w ogólnej sprzedaży będą dostępne od piątku, 13 marca od godziny 9:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy: środa, 11 marca 10:00 – piątek, 13 marca 8:00
Przedsprzedaż Ticketmaster Polska: czwartek, 12 marca 9:00 – piątek, 13 marca 9:00

The Menzingers oraz gość specjalny, zespół PUP wystąpią 17 czerwca w warszawskim Pogłosie. W roli supportu usłyszymy Spanish Love Songs.

The Menzingers
Od czasu, gdy w 2006 roku tworzyli jako nastolatkowie, The Menzingers (Greg Barnett – wokal, gitara; Tom May – wokal i gitara; Eric Keen – bas; Joe Godino – perkusja) pokazali swoją siłę jako chaotyczni gawędziarze, przy równoczesnym tworzeniu piosenek zakorzenionych w szaleńczej energii i realistycznych szczegółach. Na ich nowym albumie “Hello Exile”, punkowy zespół z Filadelfii przenosi swoją liryczną narrację na zupełnie nowy poziom i dzieli się swoimi przemyśleniami na temat przeszłości i teraźniejszości: licealne awanturnictwo, kłopotliwe relacje, starzenie się, alkohol i polityczna nuda. Chociaż ich piosenki często ujawniają bolesne prawdy, “Hello Exile” wciąż zachowuje niepohamowanego ducha, który zawsze definiował zespół.

PUP
Punkowy zespół PUP z Toronto powrócił z długo wyczekiwanym trzecim albumem „Morbid Stuff”. PUP spędził ostatnie 5 lat podróżując po świecie ze swoimi dwoma pierwszymi albumami, co przyniosło im uznanie i wyróżnienia na łamach The New York Times, Pitchfork, SPIN i pomogło ugruntować pozycję jednego z najbardziej energicznych i ekscytujących, dobrze zapowiadających się zespołów w społeczności punkowej. „Morbid Stuff”, wyprodukowany przez Dave’a Schiffmana (Vampire Weekend, Weezer, The Mars Volta), jest najlepszym i najbardziej kompletnym matriałem zespołu – hałaśliwą, gryzącą i lekkomyślnie zabawną odą do nihilizmu i depresji.

Spanish Love Songs
Spanish Love Songs to punkowy kwintet z Los Angeles. Od czasu powstania w 2014 roku zespół Spanish Love Songs był słyszany od legionów podziemnej publiczności na The Fest i The South by Southwest po rozgłośnię jak NPR, która określiła ich album “Schmaltz” z 2018 roku jako “źródło wielkich pomysłów, większych riffów i największych możliwych uczuć na temat miłości, wojny, strachu i kryzysu egzystencjalnego.” Ich trzecia płyta “Brave Faces Everyone” została wydana w lutym 2020 roku w wytwórni Pure Noise Records.

Szczegóły

Data:
17 czerwca
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
LiveNation.pl
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/564307687626210/

Organizator

Live Nation

Miejsce

Pogłos
Burakowska 12
Warszawa, Mazowsze 01-496
+ Google Map
Telefon:
504 691 435
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/klubpoglos/