Guns N’ Roses udostępnia niepublikowany wcześniej kawałek

W lipcu na rynku ukaże się reedycja płyty „Appetite For Destruction”, będzie ona dostępna w różnych wersjach. Dokładnie 29 lipca ukaże się zremasterowana wersja słynnego, debiutanckiego albumu „Appetite For Destruction” Guns N’ Roses. Wydawnictwo doczeka się kilku wersji. Zanim przejdziemy do przypomnienia ich zawartości, w sieci pojawił się niepublikowana dotąd wersja kompozycji „Shadow of Your Love” zarejestrowane w 1986 roku z Mike’em Clinkiem.

Najobszerniejszy jest limitowany box „Locked N’ Loaded” (zamknięty w sporej wielkości pudle; koszt to 975 euro!), który będzie zawierał łącznie 73 utwory z czego 49 wcześniej nie było oficjalnie opublikowanych. Oprócz podstawowej wersji „Appetite For Destruction”, wewnątrz znajdziemy chociażby:

  • płytę EP „Live ?!*@ Like A Suicide”,
  • nagrania demo,
  • dwa wcześniej nieznane utwory z sesji z Clinkiem
  • płytę Blu-Ray zawierającą nowy mix albumu w systemie 5.1
  • płyty winylowe („Appetite For Destruction” – 2LP, „1986 Sound City Session N’ More” – 3LP)
  • 96-stronicową książką i
  • różnego typu gadżety (m.in. pięć pierścieni z głowami-czaszkami, pendrive ze zremasterowaną wersją płyty, dwa plakaty, bandanę czy certyfikat autentyczności)

Wszystkie szczegóły znajdziecie w poniższym filmiku:

Do sprzedaży trafi także: edycja super deluxe (pomniejszona o dodatki dostępne tylko w boxie „Locked N’ Loaded”), podwójny winyl, pojedyncze CD, specjalne wydanie 2CD zawierające wydawnictwo zatytułowane „B-Sides, EP’s N’ More”. Omówienie wszystkich zestawów, które będą dostępne na rynku, można znaleźć na oficjalnej stronie Guns N’ Roses.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *