Zobacz MUSE na żywo – ruszyła sprzedaż biletów!

Jeśli jesteś fanem jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów z Wielkiej Brytanii, koniecznie wybierz się do Multikina w lipcu 2018 roku i zobacz MUSE na żywo. Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów na to wielkie kinowe widowisko.

MUSE: Drones World Tour

12 lipca 2018 roku w kinach na całym świecie odbędzie się wyjątkowy seans, w czasie którego usłyszeć będzie można utwory MUSE zarejestrowane w trakcie trasy promującej album Drones. Koncerty miały miejsce na przełomie 2015 i 2016 roku. Panowie zagrali ponad 130 koncertów. Drones World Tour była ogromnym przedsięwzięciem produkcyjnym. Największe wrażenie robiła scena, która była rozstawiona na środku. Miała wybieg dla Matta Bellamy’ego, który biegał po niej grając i śpiewając jednocześnie. Głównymi elementami scenografii były drony, które latały nas sceną oraz nad widownią. Dodatkowo można było zobaczyć postaci samych muzyków, wyświetlane poprzez specjalne projekcje, które wchodziły z nimi w interakcję.

To widowisko nie z tej ziemi można będzie obejrzeć w kinach sieci Multikino w całej Polsce. W naszym kraju seanse będą odtwarzane w: Bydgoszczy, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Jaworznie, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu (Multikino 51), Radomiu, Rumii, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Tychach, Warszawie (Targówek, Ursynów, Złote Tarasy), Włocławku i Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki).

3 maja ruszyła sprzedaż biletów na seanse we wszystkich miastach. Wciąż są dostępne, ale radzimy się spieszyć z zakupami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!