Wywiad z Księdzem Marcinem Bielickim o Akcji Motoserce 2018

Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych

MOTOSERCE nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem. Jest Ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Organizatorami są wyłącznie kluby zrzeszone przy KPKM, ewentualnie osoby, czy też kluby, które uzyskały zgodę Kongresu. Znak MOTOSERCA jest zastrzeżony na potrzeby Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych.

Decyzją Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych, w dniu  09.06.2018 wszystkie kluby motocyklowe zrzeszone w kongresie zobowiązane są do organizacji  i czynnego uczestnictwa w akcji MOTOSERCE 

Rusza X edycja MOTOSERCA.

Wszyscy jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia związane z organizacją Akcji, pierwsze koty za płoty.

MOTOSERCE 2009 okazało się wielkim sukcesem, zjednoczyło wszystkich i pokazało potrzebę takich Akcji.Zebraliśmy rekordową liczbę 1331,05 litra krwi. Do Akcji włączyło się ponad 60 klubów, w 50 miastach w centralnych punktach odbyły się imprezy przez Nas organizowane. Kluby miały możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami władz oraz zaprezentowania się. Głównymi atrakcjami Motoserca były pokazy motocyklowe, występy zespołów dziecięcych i młodzieżowych, pokazy ratownictwa medycznego, konkursy z nagrodami, koncerty. Dzięki naszemu zaangażowaniu w Akcję włączyły się sławne osoby (Mariusz Pudzianowski, Ewelina Flinta, Jan Skrzek), zespoły (Perfect, Piersi, Oddział Zamknięty, Afromental, KSU, itp.).Swoją obecnością zaszczycili nas prezydenci i burmistrzowie miast. Akcja odbiła się szerokim echem w mediach (TV, radio, prasa ).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!