Marek Piekarczyk otwiera Letnią Muzyczną Scenę Hulakula!

Marek Piekarczyk otwiera Letnią Muzyczną Scenę Hulakula!

Letnia Muzyczna Scena Hulakula – to nasz nowy projekt, który od strony artystycznej został przygotowany przez Jacka Wrońskiego – uznanego polskiego dziennikarza muzycznego. W wakacyjne, sobotnie wieczory w naszym ogródku będzie można posłuchać głównie muzyków nowego pokolenia: młodzi, zdolni, reprezentujący różne gatunki artyści zaprezentują swoje pierwsze autorskie materiały.

Na otwarcie Letniej Muzycznej Sceny Hulakula – sobotę 30 czerwca – przygotowaliśmy natomiast zupełnie wyjątkowy występ legendy polskiego rocka – Marka Piekarczyka. Artysta zagra w Warszawie po raz pierwszy po rozstaniu z grupą TSA, do którego doszło w marcu tego roku. Na koncercie Marek Piekarczyk Akustycznie będą mu towarzyszyli Tadeusz Apryjas (gitara) i Jacek Borowiecki (cajon).

Marek Piekarczyk – to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków rockowych. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli. Wraz z zespołem TSA i solowo zaśpiewał na przeszło 2,5 tys. koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie i Niemczech.
W roku 2013 rozpoczął współpracę programem TVP2 The Voice of Poland jako jeden z trenerów, a w 2014 roku odebrał Telekamerę 2013 dla VOP jako najlepszego programu muzycznego. Nominowany był również do nagrody Wiktora jako Osobowość Telewizyjna 2013. Od kilku miesięcy co niedzielę Marek prowadzi swoją audycję radiową w RMF FM pt. Marek Piekarczyk – buntownik z wyboru.

Adam „Nokk” Jędrzejczyk – to rockowy gitarzysta, który oprócz udziału w kilku zespołach ma na koncie własną płytę, a obecnie doszlifowuje materiał na gitarę akustyczną, który zamierza zaprezentować podczas sobotniego występu w Hulakula.

Sam artysta o tym materiale mówi:
Album zrealizowałem całkowicie samodzielnie w moim domowym ministudio, gdzie nagrałem wszystkie partie gitarowe oraz basowe. Ponadto zaprogramowałem ścieżki perkusyjne, podkładając brzmienia na komputerze. Ciekawostką jest, że do nagrań użyłem bardzo rzadko spotykanej w tej stylistyce gitary ośmiostrunowej. Realizacja płyty z muzyką w stu procentach skomponowaną i nagraną przeze mnie była od zawsze moim marzeniem. Ponieważ jest to concept album, wszystkie utwory są spojone fabułą, a każdy utwór odnosi się do konkretnego, przełomowego wydarzenia opowiadanej historii.

—————————————–
Line-up:
20:00 Adam „Nokk” Jędrzejczyk”
21:30 Marek Piekarczyk

Data: 30.06.2018,
Miejsce: Ogródek Letni Hulakula, ul. Jagiellońska 82b
Bilety: 20 zł
Wstęp:18+

Bilety do nabycia w serwisie www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!