[JUŻ JEST!] Pierwszy klip Slasha promujący najowszy album – “Living The Dream”!

Znakomity album Slasha Myles Kennedy The Conspirators, “Living The Dream” od kilku dni jest już na rynku. Dzisiaj legendarny Amerykanin ujawnił klip do pierwszego singla “Driving Rain“, który promuje ostatnie wydawnictwo.

Specjaliści ze Stoopid Buddy Stoodios stworzyli niesamowitą, animowaną ilustrację z wykorzystaniem kukiełek.

Pomysł na taki klip powstał ze względu na dość mroczny charakter piosenki” – wyjaśnia Slash. “To zainspirowało twórców do stworzenia filmu akcji. Jednak nie było to wystarczająco zabawne, więc zaproponowałem coś bardziej z przymrużeniem oka. Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami produkcji studia Stoopid Buddy, a oni wykonali wspaniałą pracę. Uwielbiamy ten klip. Dla waszej informacji – żadna kukiełka nie ucierpiała podczas jego kręcenia“.

 

»Driving Rain« to od tej pory »Obywatel Kane« świata teledysków” – twierdzi John Harvatine IV z Stoopid Buddy Stoodios, dla którego oczywiście praca ze Slashem i Konspiratorami była wielkim zaszczytem. “Doskonale się bawiliśmy, animując lalki” – zapewnia.

Driving Rain” jest obecnie w Top 10 na amerykańskiej liście Rock Radio, na miejscu dziewiątym. Główny riff do piosenki Slash wymyślił już dawno temu. “Pamiętam dokładnie, że próbowaliśmy ten riff po raz pierwszy z chłopakami z zespołu podczas trasy promującej album »World On Fire« w hali w New Hampshire” – wspomina gitarzysta. “To fajny gitarowy fragment, na którym zaczęliśmy budować resztę utworu na dalszej części trasy. Skończyliśmy w tym roku, a Myles wymyślił wspaniałą melodię wokalu“. 

Slash Ft. Myles Kennedy & The Conspirators powrócą do Polski! W ramach europejskiego tournée 12 lutego 2019 roku wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!