Ozzy Osbourne odwołuje resztę trasy.

Artysta spodziewał się wkrótce wrócić na scenę, jednak  zmuszony jest odwołać kolejne koncerty. Problemy ze zdrowiem okazały się poważniejsze niż podejrzewano i odwołana została reszta amerykańskiej trasy.

Odwołane koncerty prawdopodobnie zostaną przełożone na 2019 rok, jednak Ozzy Osbourne nie kryje rozczarowania zaistniałą sytuacją:

Jestem cholernie przygnębiony, że muszę odwołać te koncerty. Trasa szła znakomicie i nie mogliśmy się doczekać tych występów. Mamy nadzieję, że wykażecie się cierpliwością i zobaczymy was na koncertach w przyszłym roku.

Ozzy .

Cztery odwołane koncerty zostały pierwotnie zaplanowane w następujący sposób: Shoreline Amphitheatre At Mountain View,  (październik 6), Mattress Firm Amphitheatre w chula vista (październik 9), Hollywood Bowl w Los Angeles (październik 11) I Mgm Grand Garden Arena w Las Vegas (październik 13). Trzy koncerty w Kalifornii zostały wcześniej przełożone na podstawie wstępnych prognoz od lekarzy. Wszystkie cztery koncerty zostaną przełożone na 2019.

https://web.facebook.com/ozzyosbourne/posts/10156834242117318

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *