Piekielny WOŚP / Kraków / 12.01 / Zaścianek

12 stycznia w przeddzień Finału WOŚP, Kraków zadrży od mocnego uderzenia.  Na deskach krakowskiego Zaścianka, zaprezentują się 4 kapele: The SixpounderVaneHellHaven oraz Void Of Sympathy. Szykuje się spora dawka hałasu: siarczystych riffów, mocnych wokali, złowieszczych perkusji, ciężkich basów!
A wszystko po to, by pomóc dzieciakom!

Jak w przypadku wszystkich koncertów w ramach finału, cały dochód z imprezy zostanie przekazany na WOŚP!

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 PLN do kupienia: info wkrótce 
W dniu koncertu będzie można nabyć bilety w cenie 40PLN w klubie.

info o bandach: 

The Sixpounder
Jako gwiazda wieczoru przemieli Was groove metalowy walec z Wrocławia – The Sixpounder. Zespół istnieje od 2008 roku i specjalizuje się w ciężkich odmianach rocka i heavy metalu. W dorobku ma już 3 płyty: debiutancki „Going to Hell? Permission Granted!” z 2011 roku, „The Sixpounder” z 2013 i „True To Yourself” z 2016. Wokalista grupy, Filip Sałapa, wziął udział w pierwszej edycji programu „The Voice Of Poland”, dzięki czemu dostrzegła go wytwórnia Universal Music Group Poland, która do dziś wydaje płyty kapeli. Zespół koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą (Wielka Brytania, Niemcy) u boku takich grup jak: Vader, Decapitated, Acid Drinkers czy Kat. Grali też na wielu festiwalach, w tym na niemieckim Wacken Festival oraz na Przystanku Woodstock i nieraz supportowali gwiazdy, m.in. Motorhead, Suicide Silence, Behemoth, Bullet For My Valentine czy Mastodon. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na 4 album. Podczas sobotniego koncertu usłyszymy kilka najnowych kompozycji.

Vane
Vane to zespół melodic deathmetalowy z Krakowa założony w 2016 roku, złożony z muzyków powiązanych między innymi z takimi zespołami jak Acid Drinkers, Corruption, Saratan czy Thy Disease. Po dwóch latach wytężonej pracy 30-go listopada światło dzienne ujrzał debiutancki album “Black Vengeance”. Koncert w ramach WOŚP to pierwsza okazja do zobaczenia Vane na żywo w rodzimym mieście, więc zapowiada się nie lada gratka dla fanów ostrzejszego łojenia.

HellHaven
Istnieje na scenie od 2010 roku. Muzyka grupy jest szeroko pojętą wariacją na temat melodyjnego rocka progresywnego, post rocka oraz metalu z nutą wpływów dalekiego i bliskiego wschodu. Niestandardowe pejzaże muzyczne łączą się zgrabnie z melodyjnością i przystępnością, co stanowi dość niespotykane połączenie muzyki nieprostej, wymagającej i rozbudowanej, z przyswajalną, delikatną i miłą dla ucha melodyką. To miks dźwięków, które z jednej strony frapują a z drugiej pozostają w głowach słuchaczy na długie miesiące…

Void Of Sympathy
Grupa muzyczna wykonująca Melodic Death Metal z dwoma charakterystycznymi damskimi wokalami. Zespół powstał pod koniec 2015 roku. W roku 2017 premierę miała pierwsza EPka pod tytułem “Lost In Thoughts”.    

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!