❤️ Po czym poznać wolontariusza WOŚP?

✔️ Na twarzy wymalowany ma uśmiech!
✔️ W widocznym miejscu, powiewa na wietrze kolorowy spersonalizowany identyfikator!
✔️ Ma wielkie serce i ogromną ilość orkiestrowych serduszek, których na pewno nie zatrzyma dla siebie!
✔️ W rękach trzyma finałową kolorową puszkę!

Tradycyjnie, nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza 27. Finału WOŚP, którego już w najbliższą niedzielę (13 stycznia 2019) spotkasz na ulicach miast i miasteczek na całym świecie oraz na finałowych imprezach zamkniętych są:

Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu dowiesz się, czy osoba do której puszki chcesz wrzucić pieniądze rzeczywiście jest wolontariuszem.

Na identyfikatorze znajduje się imię, nazwisko oraz zdjęcie wolontariusza a także numer zbiórki, hologram potwierdzający oryginalność identyfikatora, pieczątka Fundacji WOŚP oraz specjalny kod QR.

 

W wybranych miastach w Polsce, już od kilku lat podczas finałów WOŚP spotkać można wolontariuszy kwestujących z przenośnym terminalem, umożliwiającym przekazanie darowizny na rzecz WOŚP za pomocą karty. Tak będzie również w tym roku!

Wolontariusz z terminalem powinien nosić specjalną koszulkę z informacją o tym, że przyjmuje datki przekazywane kartami płatniczymi, którą rozpoznać można po charakterystycznym napisie “Zbliż się do Orkiestry”.

Dodatkowo, w trosce o bezpieczeństwo transakcji każdy terminal będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP. Swoje datki można wpłacać zarówno tradycyjnie, zbliżeniowo jak również poprzez Blika.

Podczas 27. Finału WOŚP wpłaty za pomocą terminala będzie można dokonać za pośrednictwem aż 430 terminali, w które wyposażyliśmy naszych wolontariuszy.
Listę wszystkim miast, w których kwestować będą wolontariusze wyposażeni w terminale znajdziesz tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!