G.B.H. kolejnym headlinerem Rock na Bagnie 2019!!!

Odbywający się w Goniądzu Rock na Bagnie zasilił swoje szeregi kolejnymi wykonawcami. Nie zabrakło zagranicznej gwiazdy i cenionych polskich zespołów.

 

Na Rock na Bagnie w Goniądzu przybędzie kolejna legenda światowego punk rocka, angielski G.B.H. Nie jest to pierwsza ich wizyta w Polsce, a niezwykle oczekiwania. Oprócz słynnych Anglików, na Podlasie zawita też Moskwa z Pawłem Gumolą na czele, aby nie tylko się przypomnieć, ale przedstawić trochę nowych piosenek. Pojawi się też dawny wokalista zespołu Zenek ze swoim zwariowanym projektem solowym. Oprócz nich przyjadą jeszcze Faul techniczny, weterani z zespołu Stress i Skamparas, który rozbuja publiczność swoją wersją ska/reggae.

IX Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 5 i 6 lipca 2019 roku. W Goniądzu wystąpią też: Anti-Nowhere Leaugue (Anglia), The Outcasts (Irlandia), Kinsky, Farben Lehre, Gutek, The Pau, ID, Chupacabras, Redakcja, Corruption, Arogants (Czechy), Bobcat, Deathreat, Headless Frog, Close Air Support (Szwecja) oraz Flaška Visočini (Czechy).

Do końca marca cena karnetów wynosi tylko 70 złotych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!