ZFG w roli supportu przed Toto

ZFG to nowa formacja na żywej scenie Los Angeles. W jej skład wchodzą Trev Lukather, Sam Porcaro – synowie legendarnych muzyków Toto, znany z koncertów One Direction, perkusista Josh Devine i wokalista Jules Galli. Po trasach z Adelitas Way i The Winery Dogs ZFG odwiedzą Polskę, żeby rozgrzać publiczność przed jedynym polskim koncertem Toto.

Skrót ZFG można rozszyfrować jako “Zero Fuck Given”. Takie właśnie bezpretensjonalne podejście przyświeca jego członkom zespołu od początku jego działalności. Trev Lukather (gitara), Sam Porcaro (bas) – synowie legendarnych muzyków Toto, znany z koncertów One Direction, perkusista Josh Devine i wokalista Jules Galli znali się z różnych projektów od dawna. Jednak prawdziwa muzyczna chemia zaiskrzyła pomiędzy nimi, gdy spotkali się w studio, żeby wspólnie “pojamować” nie przejmując się granicami muzycznych gatunków. Zdecydowali wtedy o stworzeniu nowego projektu, w którym będą tworzyć muzykę pełną chwytliwych melodii, funkowych riffów i rockowego groove’u.

Niebawem ukaże się pierwsze EP ZFG, które promuje singiel “Special”. Zespół jest już właśnie w trasie po USA z legendarnymi Adelitas Way i The Winery Dogs, gdzie rozgrzewają wielotysięczną publiczność przed gwiazdami wieczoru. Nie inaczej będzie 25 czerwca, gdy wystąpią przed Toto. Trev Lukather i Sam Porcaro z kolegami z pewnością udowodnią, że niedaleko padają jabłka od jabłonii.

Toto wraca do Polski, żeby jeszcze raz świętować z polskimi fanami swoje 40-lecie! Amerykańską supergrupę usłyszymy 25 czerwca w sopockiej Operze Leśnej. Zespół wyruszył w trasę „40 Trips Around the sun” na początku 2018 roku, żeby celebrować swój okrągły jubileusz. Zainteresowanie publiczności poszczególnymi przystankami zmusiło artystów do jej przedłużenia o kolejny obrót słońca i następne koncerty. Nie inaczej jest nad Wisłą. Po zimowej wizycie w TAURON Arena Kraków, Toto odwiedzi Polskę na progu wakacji prezentując nad morzem swoje widowiskowe umiejętności i klasyczne przeboje 25 czerwca w Operze Leśnej.

Zagrają:
Toto (USA)

Kiedy: 25 czerwca (wtorek) 2019
Gdzie: Sopot @ Opera Leśna, Moniuszki 12
Bilety: 189-349 – przedsprzedaż
Organizator: Knock Out Productions, B90

Bilety na koncert dostępne na https://www.eventim.pl wraz z wszystkimi punktami sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *