$uicideboy$ zapowiedzieli dwa koncerty w Polsce

Pochodzący z Nowego Orleanu duet raperów znanych jako $uicideboy$ ogłosił właśnie szczegóły europejskiej trasy koncertowej. Będzie ona obejmowała również nasz kraj.

Duet raperów ukrywających się pod nazwą $uicideboy$ przyjedzie do Polski już w lipcu tego roku. Muzycy 17 lipca pojawią się w poznańskim klubie B17, a dzień później – 18 lipca – w krakowskim klubie Studio. Organizator przekazał już pierwsze informacje dotyczące wejściówek.

 

  • Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od wtorku, 30 kwietnia od 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.
  • Przedsprzedaż CITI Handlowy ruszy w poniedziałek, 29 kwietnia o 10.00 i zakończy się we wtorek o godz. 9:00

 

Duet raperów z Nowego Orleanu $uicideboy$ powstał w 2014 roku. Kuzyni Ruby da Cherry i $lick $loth dorastali razem na wschodnim i zachodnim brzegu Crescent City. Początkowo ich kariera muzyczna biegła w różnych kierunkach. Ruby (aka Suicide Leopard) interesował się punk rockiem, a inspiracją muzyczną dla niego był Misfits, Minor Threat i Leftover Crack. Tymczasem $lick (aka Suicide Christ) był DJ-em i autorem piosenek. Z połączenia sił powstała mieszanka horrorcore ze złowieszczą atmosferą i okultystycznymi, wyuzdanymi rymami.

Na początku 2018 r. ukazał się ich nowy singiel „FUCKALLOFYOU2K18″. W tym samym roku wydali single „Carrollton” i „Meet Mr. NICEGUY”, które trafiły na ich jesienne wydanie „I Want to Die in New Orleans’’.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!