Madonna ogłosiła trasę koncertową promującą „Madame X”

Po wyjątkowym występie na Billboard Music Awards i ogłoszeniu szczegółów nowego albumu studyjnego „Madame X”, Madonna zapowiedziała trasę koncertową promującą czternaste wydawnictwo w karierze.

Tym razem Madonna postawiła na kameralne koncerty w klimatycznych salach teatralnych lub operowych. Trasa rozpocznie się 12 września 2019 w Nowym Jorku, gdzie artystka zagra siedem razy. Następnie wystąpi w Chicago (4 koncerty) oraz Los Angeles (5 koncertów). Las Vegas, Boston, Miami oraz Filadelfia to kolejne miasta na mapie amerykańskiej części tournée. Na początku 2020 roku gwiazda zawita ze swoim show do Europy, koncertując w Lizbonie, Londynie oraz Paryżu. Szczegóły występów na naszym kontynencie zostaną ogłoszone wkrótce. Oto film zapowiadający nowe koncerty Madonny:
 
Warto podkreślić, że Madonna na koncertach zarabia najwięcej spośród solowych artystek. Tournée „Sticky & Sweet Tour” przyniosło zyski rzędu 408 milionów dolarów.
„Madame X” to 15 nowych piosenek zainspirowanych czasem, który Madonna spędziła w Lizbonie. To również celebracja wieloletniego związku artystki z kulturą latynoską, jak również wpływami z innych stron świata. Przed premierą krążka (zaplanowaną na 14 czerwca) gwiazda zaprezentuje łącznie pięć utworów. Dwa z nich – „Medellín” oraz „I Rise” – są już dostępne w serwisach cyfrowych. Kolejne to „Crave” ft. Swae Lee (10 maja), „Future” ft. Quavo (17 maja) i „Dark Ballet” (7 czerwca).

Występ Madonny z Billboard Music Awards. Zobacz!

Jak przyznaje Arthur Fogel, wieloletni promotor koncertów Madonny: – To wyjątkowa okazja, móc zobaczyć artystkę tego formatu w tak kameralnych obiektach. Jesteśmy dumni i podekscytowani, że możemy zapewnić niezapomniane doznania wszystkim fanom.
Przedsprzedaż biletów na ogłoszone koncerty rozpocznie się w piątek, 10 maja, pod tym adresem. Bilety na występy promujące „Madame X” w Stanach będą dostępne w cenach 60-760$. 10 wybranych fanów na każdy koncert otrzyma możliwość zakupu biletu za cenę 10$.
MADONNA MADAME X 2019 TOUR DATES
Sept. 12 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 14 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 15 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 17 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 19 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 21 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Sept. 22 New York, NY BAM Howard Gilman Opera House
Oct. 15 Chicago, IL Chicago Theatre
Oct. 16 Chicago, IL Chicago Theatre
Oct. 17 Chicago, IL Chicago Theatre
Oct. 21 Chicago, IL Chicago Theatre
Nov. 12 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 13 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 14 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 16 Los Angeles, CA The Wiltern
Nov. 17 Los Angeles, CA The Wiltern
Artystka pojawi się na okładce najnowszego wydania brytyjskiego „Vogue”, które będzie dostępne w sprzedaży od 10 maja.
 
Madonna Covers The June 2019 Issue Of British Vogue | British Vogueclosemenuclosevogue-logoshare-instagramgallery-listgallery-gridclosevogue-small-logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *