5 Seconds of Summer opublikowała teledysk do “Easier”

Producentami utworu są Andrew Watt, Louis Bell oraz Charlie Puth. Za reżyserię klipu odpowiada Grant Singer.

– Nigdy wcześniej nie czuliśmy się tak pewnie podczas premiery pierwszego singla zapowiadającego nadchodzącą płytę jak przy “Easier” – mówi wokalista 5 Seconds of Summer, Luke Hemmings. – Zarówno w warstwie dźwiękowej jak i wizualnej skorzystaliśmy z wiedzy, którą przyswoiliśmy przy poprzednim wydawnictwie. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o samych sobie. Szczerze wierzę, że “Easier” to początek nowej, najlepszej ery w dotychczasowych dziejach 5 Seconds of Summer.

– “Easier” to idealne ujęcie indywidualnego podejścia kreatywnego każdego z nas, które razem tworzy esencję 5 Seconds of Summer – dodaje basista Calum Hood. – Podświadomie od zawsze potrzebowaliśmy nagrać właśnie taki utwór. Towarzyszący mu teledysk jest bardzo radosny i surowy. “Easier” to najlepsze, co do tej pory stworzyliśmy.

Klip powstawał w dwóch wyjątkowych miejscach w Południowej Kalifornii: jaskiniach Bronson w Griffith Parku oraz Angeles Abbey Memorial Park w Compton.

– Zależało nam na stworzeniu czegoś w postaci epickich, filmowych klipów jakie mogliśmy oglądać w latach 90. Zainspirowaliśmy się również ideą odrodzenia i czterech żywiołów – mówi reżyser Grant Singer. – Celowaliśmy w napięcie i emocje. Nie widzieliście jeszcze czegoś takiego u 5 Seconds of Summer.

W skład 5 Seconds of Summer wchodzą Luke Hemmings (wokal, gitara), Michael Clifford (wokal, gitara), Calum Hood (wokal, bas) oraz Ashton Irwin (wokal, perkusja).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *