Bullet for My Valentine wrócą do Polski jeszcze w tym roku!

W dzień warszawskiego koncertu w wypełnionej Progresji, zespół ogłosił dwa wakacyjne koncerty, które odbędą się 5 sierpnia we Wrocławiu oraz dzień później w Krakowie. 

Mają na koncie sześć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii.

Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John. Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany ,,Poison’’, a jego następca ,,Scream Aim Fire’’ ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy ,,Fever’’, ,,Temper Temper’’, ,,Venom’’ czy wydany w 2018 roku ,,Gravity’’ tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Sprzedali miliony egzemplarzy płyt na całym świecie, a magazyn Kerrang! mianował ich najlepszym brytyjskim zespołem trzy lata z rzędu! Mają na koncie również nagrodę za najlepszy singiel, najlepszy zespół na żywo czy najlepszy debiut.

Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięczają nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. BFMV niejednokrotnie zostali osobiście zapraszani do dzielenia sceny z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica.

Rozpiska koncertowa:
5 sierpnia 2019 – Wrocław, Centrum koncertowe A2
6 sierpnia 2019 – Kraków, klub Kwadrat

Bilety:
125 zł / 150 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *