Ed Sheeran i jego ketchup

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja w mediach, że Ed Sheeran będzie reklamować ketchup Heinz. Jednak to nie koniec, teraz wymyślił nowy biznes.

Wokalista połączył siły ze znanym producentem ketchupu i wypuścił właśnie Edchup. Jak widać na zdjęciu na Instagramie produkt niewiele różni się od oryginału. Ed Sheeran obiecuje, że jego ketchup wkrótce będzie można kupić w sklepach.

Ed Sheeran jest znanym fanem marki Heinz. Wokalista ma nawet na ramieniu tatuaż z logo firmy.

Okazuje się, że ketchup to ulubiony produkt Eda Sheerana. W związku z tym muzyk podjął współpracę z marką Heinz. W mediach społecznościowych poinformował, że wystąpi w spocie reklamowym, który sam wymyślił.

Przekonuje w nim, że keczup to idealny produkt, z którego nie trzeba rezygnować nawet w luksusowych restauracjach. Jednym z największych problemów piosekarza jest karcący wzrok kelnera, z którym spotyka się, kiedy prosi o keczup.

 

Jednak spot nie wystarczył muzykowi. Będzie on miał własną serię ketchupu o niebanalnej nazwie – “Edchup”. Logotypem będzie tzw. “tomoji”, czyli połączenie słowa tomato (ang. pomidor) i emoji z charakterystyczną czupryną artysty.

Miłośnik sosu pomidorowego od razu podzielił się tą informacją na Instagramie. “To jest prawdziwe i już niedługo będziecie mogli wziąć to w swoje ręce!” – napisał muzyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *