„Wydaj płytę z Będzie głośno!” – wystartowała trzecia odsłona konkursu

Radiowa Czwórka poszukuje młodych muzyków, którym wyda debiutancki albumu w ramach audycji “Będzie głośno!”. Jedyny warunek – należy mieć gotowy materiał na płytę i nie posiadać kontraktu z inną wytwórnią muzyczną. Chętni mogą się zgłaszać do 12 lipca.

Rozstrzygnięcie akcji nastąpi pod koniec sierpnia, kiedy ogłoszony zostanie zwycięzca konkursu. Wyda on debiutancką płytę z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku 2019 r. w studiu radiowej Czwórki.
Nagrodą w konkursie „Wydaj płytę z Będzie Głośno” jest wydanie płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia, teledysk do singla promującego debiutancki album, sesja zdjęciowa i promocja na antenie Czwórki w mediach społecznościowych. Partnerem konkursu jest Stoart. Związek Artystów Wykonawców i Stowarzyszenie Autorów Zaiks, które ufunduje dodatkowe nagrody finansowe dla autora muzyki i tekstu.

Będzie głośno! (piątek godz. 18.00 – 20.00) Damiana Sikorskiego to program radiowy, który umożliwia debiutującym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności.
Zgłoś się! Wydaj płytę z Będzie Głośno!

https://www.polskieradio.pl/10/5359

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *