Ellie Goulding i Juice WRLD we wspólnym utworze

Autorka światowych hitów oraz uznany na całym świecie raper połączyli siły. Ellie Goulding i Juice WRLD we wspólnym singlu zatytułowanym „Hate Me”. Piosenkę stworzyli producenci między innymi Demi Lovato, Madonny i Britney Spears.

Po sukcesie “Sixteen” i “Close To Me”, Ellie powraca z kolejnym singlem. Do “Hate Me” artystka zaprosiła Juice WLRD. Za produkcję utworu odpowiadają Jason Evigan (Demi Lovato, Madonna) oraz The Monsters and Strangerz (Britney Spears, J.Lo, Kanye West).

– To trochę ironiczny kawałek, tekstowo na pewno różni się od większości moich piosenek, ale nagrania przyniosły mi naprawdę dużo radości – mówi Ellie Goulding.

Ellie Goulding ma ponad 10 milionów subskrybentów na kanale YouTube oraz ponad 5 miliardów streamów w serwisach cyfrowych.

Niedawno mogliśmy usłyszeć wokal Ellie w piosence “In This Together” nagranej na potrzeby produkcji Netflixa “Our Planet”. Goulding jest również autorką playlisty “EllieGoulding: Pushing Limits”, na której znajdują się najlepsze motywacyjne kawałki na fitness.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!