„Through the looking glass” – nowy album Milkink

Swoją premierę miał właśnie najnowszy krążek międzyrzeckiej formacji Milkink. To pozycja obowiązkowa dla fanów brzmień z pogranicza post metalu, dark noise, instrumental.

O tajemniczym Milkink nie wiadomo za dużo – choć duet z powodzeniem koncertuje od lat w całej Polsce. Poprzednie wydawnictwa zespołu, czyli EP-ka zatytułowana „Czas własny” (2016) oraz „Szpital Łał” (2015) odbiły się pozytywnym echem wśród krytyki i przede wszystkim entuzjastów postmetalowych eksperymentów. Nowy album zatytułowany „Through the looking glass” pokazuje zdecydowanie bardziej dojrzałe oblicze Milkink, który konsekwentnie nie uwzględnia w swojej muzyce wokalu. Jest głośno, hałaśliwie, mrocznie, tajemniczo, przestrzennie i zdecydowanie instrumentalnie. Mniej post hardcorowo, niż w przypadku wcześniejszych materiałów.  

Milkink Through the looking glass” (full album 2019):

Na „Through the looking glass” składa się 9 numerów.  Materiał powstał w Monroe Sound Studio, a za produkcję, mix i mastering odpowiedzialny jest  Arkadiusz Jabłoński (m.in. Masachist, Shadows Land). 

Tracklista:

 (door)

Garden of lies

Lemoniade (at the pond formalin)

Stained Mneme

(carousel)

Equinox and hologram

Dear Klara

Follow me, follow

(lucid dream)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!