Agnieszka Chylińska “Warto było szaleć tak!” 25 lat na scenie

Pod koniec roku pod hasłem „WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!” wystartuje jubileuszowa trasa Artystki!

Tak o trasie mówi Agnieszka :

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…

Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

2 thoughts on “Agnieszka Chylińska “Warto było szaleć tak!” 25 lat na scenie

  1. Mam już wejściówkę na koncert w Poznaniu, ale to dopiero na marzec. Na Empik Bilety są wejściówki normalnie na wszystkie terminy, więc lepiej zamawiać teraz. Nie wiadomo, jak długo te bilety będą dostępne. Może być różnie.

  2. Byłam na koncercie otwierającym trasę w Szczecinie i “warto było ” . Koncert mega, Agnieszka dała z siebie wszystko, polecam, wiele piosenek ze starych płyt a część z nowych, fajna oprawa graficzna, bardzo dużo ludzi i świetna atmosfera. Płyty z autografem w cenie 50 PLN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *