Duże zainteresowanie koncertem Dog Eat Dog w Bielsku-Białej

Koncert Dog Eat Dog w Bielsku-Białej cieszy się dużą popularnością! Dziękujemy za Wasze zainteresowanie!

Informujemy, że jesienny koncert Dog Eat Dog w Bielsku-Białej cieszy się wśród Was bardzo dużą popularnością! W związku z topniejącą pulą biletów na ten występ, zalecamy nie zwlekać z ich zakupem do ostatniej chwili!

Przypominamy, że zespół Dog Eat Dog świętuje w tym roku 25-lecie albumu „All Boro Kings” i wykona z tej okazji specjalny set, składający się głównie z utworów z powyższej płyty.

Dzień przed występem w Bielsku-Białej, który odbędzie się 4 października w klubie Rude Boy, Dog Eat Dog wystąpią również w warszawskim klubie Progresja.

Bilety kolekcjonerskie na koncerty dostępne są jeszcze na: https://sklep.knockoutprod.net


DOG EAT DOG (USA) rap metal, funk, hardcore punk:

Kapitalny groove, optymizm i zaraźliwą energię na koncertach ma w ofercie pochodząca z New Jersey załoga Dog Eat Dog. Oferta nie zmienia się od 1990 roku, kiedy zespół powstał. Obecny podstawowy skład kapeli to: John Connor (wokal), Dave Neabore (gitara basowa, chórki), Brandon Finley (perkusja) i Roger Haemmerli (gitara). Na koncercie zespół powiększa się o jeszcze kilku muzyków, w tym oczywiście o saksofonistę.

Dog Eat Dog nagrywa rzadko. Duża płyta “Walk With Me” (ze świetnym wakacyjnym hitem “Summertime”) to rok 2006, a w 2017 roku ukazała się czteroutworowa EP-ka “Brand New Breed”. Na koncie grupa ma jednak dzieło wielkopomne, debiutancki album “All Boro Kings” z 1994 roku. Amerykanie fantastycznie zmieszali tu metal, hard core, rap, a dzięki sekcji dęciaków trwającą nieco ponad 35 minut całość doprawiono soulowo-funkowym klimatem. Z tej płyty pochodzi kawałek “No Fronts”, największy hit kapeli. Mikstura spodobała się, a na świecie rozeszło się ponad 600 tys. kopii albumu.

W Polsce Dog Eat Dog bywa regularnie i zawsze zostawia po sobie niezapomniane wrażenie. Niektóre z tych polskich występów z pewnością na trwałe zapiszą się w historii grupy. Choćby ten z 2011 na Przystanku Woodstock przed kilkuset tysiącami szalejących fanów.

Sprawdź, jeśli lubisz: Mucky Pup, Murphy’s Law, Biohazard…

https://www.facebook.com/dogeatdog.official

Zagrają:
DOG EAT DOG (USA) rap metal, funk, hardcore punk

Kiedy: 3 października (czwartek) 2019
Gdzie: Warszawa @ Progresja, Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 4 października (piątek) 2019
Gdzie: Bielsko-Biała @ Rude Boy, ul. 1 Maja 20
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!