Slipknot w Polsce! Gościem Specjalnym wydarzenia: BEHEMOTH!

Dopiero  dziś zdradzono nam, kiedy dokładnie Corey Taylor i spółka powrócą do Polski: zespół wystąpi 6 lutego w hali Atlas Arena w Łodzi!

Warto dodać, że na całej trasie supportem Slipknota ma być nasza rodzima formacja Behemoth!

Bilety w regularnej sprzedaży od 30 sierpnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl
Przedsprzedaż Citi Handlowy rusza w środę, 28 sierpnia o godz. 10:00 i zakończy się w 30 sierpnia o godz. 09:00
Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl startuje 29 sierpnia od godz. 10:00 i potrwa do 30 sierpnia do godz. 09:00

Corey Taylor, frontman grupy Slipknot wyznaję: „Miło jest wracać ponownie do Europy i Wielkiej Brytanii. Bez względu na to, ile razy przyjeżdżamy, zawsze mamy niedosyt, że nie zagraliśmy we wszystkich miastach, w których byśmy chcieli. Ale jedno jest pewne: publiczność ZAWSZE należy do najlepszych na świecie.”

Slipknot jest kulturowym fenomenem, który wywarł ogromny wpływ na cały świat muzyczny, zajmując pierwsze miejsca w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Japonii, Irlandii, Belgi oraz Finlandii, a także plasując się w pierwszej 3 w Niemczech, Francji, Norwegii, Włoszech, Holandii i Nowej Zelandii.

‘We Are Not Your Kind’ promuje ‘Solway Firth,’ ‘Birth Of The Cruel,’ oraz wiodący singiel ‘Unsainted.’ Wszystkie zostały wyreżyserowane przez M. Shawn Crahana i każdy z nich zyskał ogromną popularność na YouTube, uzyskując ponad 58 milionów wyświetleń w zaledwie dwa miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *