Airbourne ogłasza premierę „Boneshaker”: ******** prawdziwy rock ‘n’ roll!

Airbourne wracają z piątym albumem! Krążek zatytułowany „Boneshaker” ukaże się 25 października 2019. Już teraz możemy posłuchać tytułowego utworu. Spoiler: to ******** prawdziwy rock ‘n’ roll!

Airbourne przy współpracy nad „Boneshaker” zdecydowali się na wsparcie producenta z Nashville, Dave’a Cobba, który w przeszłości pracował m.in. z Chrisem Stapletonem czy nad soundtrackiem do „Narodzin gwiazdy”. – Wyszło jak koncert w studiu. Zawsze chcieliśmy osiągnąć taki efekt: zapisać energię Airbourne z występów na żywo na albumie. Cobb złapał naszą błyskawicę i wsadził do butelki – komentuje lider grupy, Joel O’Keeffe.
 

„Boneshaker” to krótka piłka: czysty rock ‘n’ roll, zapach spalonej gumy, rozlanej benzyny i zawory świecące na czerwono. Żadnych ballad, gitar akustycznych czy klawiszy. 10 utworów, 30 minut muzyki. Wściekłe gitary, pulsujący bas, wokal pełen charakteru – oto pasja, która charakteryzuje Airbourne. Pełna lista utworów na „Boneshaker” prezentuje się następująco:
1, BONESHAKER
2, BURNOUT THE NITRO
3, THIS IS OUR CITY
4, SEX TO GO
5, BACKSEAT BOOGIE
6, BLOOD IN THE WATER
7, SHE GIVES ME HELL
8, SWITCHBLADE ANGEL
9, WEAPON OF WAR
10, ROCK ‘N’ ROLL FOR LIFE
Przypominamy, że już we wrześniu Airbourne trzykrotnie wystąpi w Polsce. Perkusista Ryan O’Keeffe tak zapowiada koncerty:
 

Nowe utwory świetnie brzmią na żywo. Uwielbiamy pierwsze koncerty z tras promujących nowe albumy, bo to uczucie, gdy ludzie śpiewają piosenki, które ledwo co wydaliśmy, jest nie do opisania. Zawsze bardzo doceniamy wsparcie naszej wielkiej rodziny Airbourne z całego świata.

Ryan O’Keeffe, Airbourne

Airbourne w Polsce:

24 września – Gdynia
https://www.facebook.com/events/470125743741093/

25 września – Warszawa https://www.facebook.com/events/448749165909101/

26 września – Kraków https://www.facebook.com/events/1070890156433838/
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!