Depeche Mode zapraszają na dokument „Depeche Mode: Spirits in the Forest”

Depeche Mode we współpracy z Trafalgar Entertainment, Sony Music Entertainment i BBH Entertainment, mają zaszczyt ogłosić nadchodzącą premierę nowego pełnometrażowego filmu dokumentalnego SPIRITS IN THE FOREST, który wchodzi do kin na całym świecie wieczorem 21 listopada. Film zgromadzi fanów z całego świata, aby uczcić muzykę i występy zespołu Depeche Mode. SPIRITS IN THE FOREST będzie wyświetlany w ponad 2400 kinach, od Adelaide po Zagrzeb, w ponad 70 krajach.

Wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego filmowca i wieloletniego współpracownika, Antona Corbijna, dokument „Depeche Mode: Spirits in the Forest” towarzyszy zespołowi na trasie Global Spitit Tour 2017/2018, podczas której zagrali dla ponad 3 milionów fanów na 115 koncertach na całym świecie.

 

Zagłębiając się w mocno emocjonujące historie sześciu fanów Depeche Mode, film łączy w sobie ekscytujące występy muzyczne nakręcone podczas ostatnich koncertów na trasie w słynnej berlińskiej Waldbühne („Scena leśna”) z osobistymi materiałami dokumentalnymi nakręconymi w rodzinnych miastach fanów z całego globu. Pokazuje nie tylko w jaki sposób i dlaczego popularność i znaczenie zespołu stale rosną w trakcie ich kariery, ale zapewnia unikalne spojrzenie na niesamowitą moc muzyki do budowania społeczności, umożliwiania ludziom pokonywania trudności oraz tworzenia/łączenia ponad barierami związanymi z językiem, lokalizacją, płcią, wiekiem i okolicznościami.

 

Jestem niesamowicie dumny z tego, że mogę podzielić się tym filmem i jego potężną historią”- powiedział Dave Gahan z Depeche Mode. „To niesamowite jak muzyka wpływa na życie naszych fanów.”

Martin Gore dodaje: „W dzisiejszym świecie pełnym zawirowań i podziałów muzyka naprawdę może być siłą napędową dobra i zbliżać ludzi.”

 

Marc Allenby, dyrektor generalny Trafalgar Releasing powiedział w wiadomościach: „Trafalgar Releasing jest podekscytowany współpracą z Sony Music i zespołem Depeche Mode przy nadchodzącej premierze SPIRITS IN THE FOREST. Jako zespół, który zawsze był innowacyjny dzięki swojemu wyjątkowemu brzmieniu z niecierpliwością czekamy, aż fani z całego świata wspólnie będą mogli świętować jedno z najbardziej ekscytujących i wpływowych wydarzeń muzycznych ubiegłego wieku.”

 

Film „Depeche Mode: Spirits in the Forest” zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 21 listopada. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 26 września na stronie spiritsintheforest.com, gdzie fani mogą znaleźć najbardziej zaktualizowane informacje na temat uczestnictwa w premierach oraz zapisania się na fan alerty. Na liście Trafalgar Releasing znajduje się również dokument „Roger Waters US + THEM”, który będzie miał swoją premierę w Polsce 3 października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *