Dzień Polskiej Muzyki na antenie MTV Music Polska

We wtorek, 1 października 2019 roku obchodzony jest Dzień Polskiej Muzyki. Kampania organizowana przez agencję Artistars ma na celu promowanie polskiej muzyki, jak również wsparcie polskiego rynku muzycznego.

W związku z wydarzeniem, we wtorek, 1 października w godzinach 10:00 – 11:00 w wielu rozgłośniach radiowych, jak RMF FM, Radio Zet, RMF Maxxx, RMF Classic, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio oraz Eska oraz na antenie stacji muzycznych, takich jak MTV Music Polska emitowane będą tylko utwory polskich artystów. Wśród nich Dawid Podsiało w utworze „Trofea”, Taconafide „Tamagotchi”, Mela Koteluk „Melodia ulotna” i wielu innych. Ponadto, przez cały dzień będzie można jej usłyszeć znacznie więcej, niż zazwyczaj. Z kolei dla subskrybentów Spotify, na stronie głównej platformy, będą udostępnione playlisty z polską muzyką.

W wydarzeniu biorą również udział największe sklepy muzyczne i bileterie, między innymi Eventim, które tego dnia będą oferowały promocje na zakup biletów na koncerty.

Kampania towarzyszy konferencji Music Export Conference organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która już po raz czwarty odbędzie się w dniach 1-2 października w Warszawie.

Dzień Polskiej Muzyki ma także za zadanie uświadomienie słuchaczom, że to oni kształtują wartość i pozycję polskiego rynku muzycznego na świecie, tak samo jak artyści.

W tym roku kampania obejmie cały kraj, by w kolejnych edycjach przekroczyć jego granice.

Kampanię na bieżąco będzie można śledzić na facebooku na stronie: https://www.facebook.com/Dzień-Polskiej-Muzyki-116193429772382/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!