Sting na Stadionie Narodowym !!!

Sting: My Songs
Uznana przez krytyków światowa trasa przedłużona do 2020 roku!

Cherrytree Management i Live Nation ogłaszają koncert Sting: My Songs, który odbędzie się 25 lipca na PGE Narodowym.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w czwartek, 31 października o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Sting: My Songs, koncert z którym Artysta jest obecnie w trasie po Europie, obejmującej wyprzedany koncert w Krakowie 2 listopada, będzie żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police. Podczas koncertu, który został okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” fani usłyszą m.in. takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Fields of Gold”, „Shape Of My Heart”, „Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”, które Artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Członkowie Fan Clubu Stinga będą mieli dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży na www.sting.com przed wystartowaniem ogólnej sprzedaży. Przedsprzedaż artysty potrwa od poniedziałku, 28 października od 12.00, do środy, 30 października do 17.00.
Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się 29 października o 10.00 i potrwa do 31 października do 9.00.
Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się 30 października o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 31 października do 9.00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w czwartek, 31 października o 10.00 na LiveNation.pl I Ticketmaster.pl.

Więcej informacji na LiveNation.pl

Obraz może zawierać: 1 osoba, gra na instrumencie muzycznym i tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *