Sam Smith coveruje klasyczny utwór „I Feel Love”

Sam Smith coveruje klasyczny utwór „I Feel Love” z repertuaru Donny Summer! Za produkcję odpowiada stały współpracownik artysty, Guy Lawrence (Disclosure).

Smith tak opowiada o kawałku:
 

Ponieważ jestem osobą queer, „I Feel Love” jest ze mną od zawsze, na każdym parkiecie, od kiedy tylko zacząłem chodzić do klubów. Według mnie to hymn całej naszej społeczności, dlatego możliwość zaśpiewania własnej wersji jest prawdziwym zaszczytem. W trakcie nagrań odczuwałem niesamowitą radość – jeszcze nigdy nie śpiewałem tak wysoko! Ale to czysta frajda. Mam nadzieję, że się wam spodoba

Sam Smith

Singiel Sama „How Do You Sleep?” sprzedał się w liczbie przekraczającej 3 mln egzemplarzy oraz zdobył ponad 400 mln streamów. Wiralowy teledysk w reżyserii Granta Singera z choreografią Parris Goebel do tej pory obejrzano ponad 144 mln razy. Smith wspólnie z Normani wydali przebojowy „Dancing with a Stranger”, który jest jednym z najchętniej streamowanych utworów 2019 roku (ponad miliard streamów oraz status platyny w 19 krajach).

Kanał Sama Smitha na YouTube subskrybuje ponad 10 mln użytkowników – łącznie tylko ośmiu brytyjskim artystom udała się ta sztuka. Wokalista sprzedał ponad 25 mln egzemplarzy albumów na całym świecie i siedem razy trafiał na szczyt list przebojów w UK. Jest laureatem czterech Grammy, trzech BRIT, Oscara i Złotego Globu (za piosenkę „Writing’s On The Wall” nagraną do filmu o Agencie 007).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!