Natalia Nykiel w pełnym ognia i kaskaderskich popisów klipie „Volcano”

Spalony dom, żywy ogień, efekty specjalne, ekipa filmowa licząca sto osób, pirotechnicy, kilkudziesięciu strażaków i lekarzy – to nie relacja z planu hitowego blockbustera, ale opis tego, co działo się na planie widowiskowego klipu Natalii Nykiel do piosenki „Volcano” z EP-ki „Origo”. Teledysk ukazuje się kilkanaście dni przed występem artystki na słynnym festiwalu SXSW w Austin w Teksasie. Jest to nie tylko najbardziej kosztowny w dotychczasowym dorobku Nykiel, ale też w historii Universal Music Polska!

Koniec roku był dla Natalii Nykiel wyjątkowo pomyślny. Artystka wydała z zaskoczenia nowy mini-album „Origo”, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży uplasował się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce oraz został obsypany znakomitymi recenzjami krytyków oraz otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika.

Nowy rok Natalia zaczęła natomiast elektryzującą wiadomością. „Origo”, pierwsze wydawnictwo w karierze artystki, które ukazało się na całym świecie, zdobywa również coraz większe uznanie na arenie międzynarodowej. Najlepszym dowodem na to jest zaproszenie Natalii z nową płytą na jeden z najważniejszych i największych festiwali na świecie: SXSW w Austin w Teksasie. Co więcej, organizatorzy festiwalu spośród ponad dwóch tysięcy artystów występujących na festiwalu wybrali 10 najlepszych wykonawców międzynarodowych i w tym gronie także znalazła się Natalia! Takim sukcesem nie mógł się dotąd pochwalić żaden polski artysta.

Dziś premierę ma nowy teledysk Natalii, który został zrealizowany w iście hollywoodzkim stylu! Nykiel znana jest z tego, że przykłada dużo uwagi do swoich teledysków, ale tym razem przeskoczyła samą siebie, ponieważ jej najnowszy teledysk jest najdroższą produkcją w historii polskiego oddziału Universal Music. Artystka współpracowała przy nim z jednym z najlepszych polskich reżyserów filmowych Tadeuszem Śliwą (hit „Nieznajomi”). Duet stworzył teledysk, w którym spalił m.in. cały duży dom. Wideo jest pełne żywego ognia i efektów specjalnych, pracowała przy nim najlepsza w Polsce ekipa filmowa licząca prawie sto osób, pirotechnicy, a o bezpieczeństwo wszystkich dbała ekipa kilkudziesięciu strażaków i lekarzy. Utwór „Volcano” powstał we współpracy z członkami zespołu Paramore (autorzy hitu „Careful” wyrazili oficjalną zgodę na wykorzystanie w utworze Nykiel cytatu ze swojej piosenki).

Natalia z rozmachem wkracza na międzynarodowe rynki!
Natalia już w marcu ruszy w trasę z nowym materiałem. Artystka zapowiedziała też, że na zbliżających się koncertach wróci także do grania utworów, których nie prezentowała na żywo w ciągu ostatnich lat. Trasa ORIGO:
25.03.2020 – WARSZAWA
26.03.2020 – OSTRÓW WIELKOPOLSKI
27.03.2020 – GDYNIA
29.03.2020 – KRAKÓW
23.04.2020 – POZNAŃ Enea Spring Break
24.04.2020 – RADOM
25.04.2020 – ŁÓDŹ
26.04.2020 – ZIELONA GÓRA
29.05.2020 – SZCZECIN
 
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/246075/5c8385cb264be494152cb494e7f8d05a.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *