Transsexdisco zapowiadają nową erę!

Transsexdisco w nowym utworze zapowiadają… “Nową Erę”! Premierowy utwór to nowa odsłona znanego olsztyńskiego zespołu, którego wokalistą jest Damian Lange, znany także z formacji Romantycy Lekkich Obyczajów.

„Nowa Era” to kolejny numer olsztyńskiego zespołu Transsexdisco. Muzycy postanowili poeksperymentować, doceniając współczesne możliwości pracy studyjnej oraz łącząc podstawowe instrumentarium z szerokim spektrum muzyki elektronicznej. Singiel „Nowa Era” to mocne brzmienie wygenerowane głównie z syntezatorów oraz wielu innych ciekawych urządzeń. Rozbudowana warstwa muzyczna doskonale podsyca tekst, który, jak to często się zdarza w przypadku zespołu Transsexdisco, nakłania słuchacza do refleksji.   

Transsexdisco to zespół z rockowym zacięciem, jednak w ich twórczości nie brakuje również popowych brzmień i elektronicznego klimatu. Zespół intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007, roku mając na swoim koncie trzy albumy studyjne (Ultrachemia, Transsexdisco. Surreal) wydane nakładem wytwórni SP Records. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!