KRZYSZTOF ZALEWSKI DAŁ WCZORAJ KONCERT, KTÓREGO DŁUGO NIE ZAPOMNIMY

Wczoraj po godzinie osiemnastej Krzysztof Zalewski w wielkim stylu zainaugurował cykl koncertów domowych Kwarantanna na na w ramach akcji Facebooka #WspieramZDomu. Artysta w czasie rzeczywistym zagrał dla ponad 30-tysięcznej widowni. Od występu nie minęły jeszcze 24 godziny, a nagranie ma już blisko 600 tysięcy wyświetleń. Koncert mimo transmisji onlineowej wywołał fale jak najprawdziwszych emocji i otworzył serca setek darczyńców, którzy wsparli działania Szlachetnej Paczki podczas trwającej epidemii. Kolejne domowe występy przed nami.

Dołącz do Krzysztof Zalewski i wesprzyj wraz ze Szlachetna PACZKA tych, którzy potrzebują teraz naszej pomocy! #WspieramZDomu

Opublikowany przez Facebook app Poniedziałek, 30 marca 2020

Nie wiedziałem, że można zmieścić tyle osób w moim małym pokoju. Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w tej akcji, bo stęskniłem się już za koncertami i kontaktem z publicznością. Nerwy spore, bo to pierwszy raz, ale już wyczekuję następnych. – powiedział Krzysztof Zalewski.

Jednym z pierwszych społecznych skutków pojawienia się koronawirusa w Polsce były odwoływane koncerty. Dla jednych mało istotna część życia, dla innych ważna i nieodzowna. Dzięki takim inicjatywom jak ta, przypominamy sobie, że muzyka może służyć czemuś istotniejszemu niż rozrywka, że może dawać otuchę, przynosić nadzieję, a także realnie wpływać na rzeczywistość. W samej tylko zbiórce dołączonej do transmisji udało się już uzbierać 14 tysięcy złotych na działania wolontariuszy Szlachetnej Paczki, którzy w tym szczególnym czasie idą potrzebującym z pomocą. Dzięki zebranym pieniądzom osoby starcze i samotne otrzymają wsparcie zarówno w sprawach codziennych, przyziemnych takich jak: zakupy, realizacja recept, sprawy urzędowe, ale także zwraca się uwagę na potrzeby głębsze – kontakt z drugim człowiekiem, wsparcie psychologiczne.

Krzysztof Zalewski po zakończeniu koncertu:

https://www.facebook.com/watch/?v=868717850242151

W najbliższą środę w ramach cyklu Kwarantanna na na będziemy mieli okazję uczestniczyć w domowym koncercie Mery Spolsky, a w piątek usłyszymy i zobaczymy występ duetu KARAŚ/ROGUCKI.

W tych trudnych momentach Kayax i nasi artyści solidaryzujemy się z innymi w potrzebie, dlatego bez chwili wahania przyjęliśmy zaproszenie Facebooka. Konwencję każdego z występów pozostawiliśmy w rękach artystów. Muzyka będzie w nich przeplatana z interakcją z publicznością, osobistymi historiami a wszystko to w kameralnej, domowej atmosferze. Jesteśmy już po wzruszającym koncercie Krzysztofa Zalewskiego. W kolejnych odsłonach akcji zobaczymy między innymi Mery Spolsky oraz duet KARAŚ/ROGUCKI – zapowiada Tomik Grewiński szef wytwórni i managementu Kayax.

Kwarantanna na na jest częścią zapoczątkowanej przez Facebooka akcji #WspieramZDomu, która ma na celu wspieranie oddolnych inicjatyw działających w czasie ogólnonarodowej kwarantanny. Teraz, kiedy nasza codzienność stanęła na głowie, a artyści przenoszą swoje koncerty do online’u, warto połączyć przyjemne z pożytecznym i pokazać naszą solidarność w tych trudnych dniach. 

Zbiórka będzie realizowana za pośrednictwem funkcjonalności “Przekaż datek” i będzie dostępna podczas transmisji live jak i przy postach z zapisanymi koncertami. Co zrobić? Wystarczy wejść na stronę Facebook app, gdzie w poniedziałki, środy i piątki artyści z Kayaxu zagrają na żywo. W trakcie występów i po ich zakończeniu będzie możliwość przekazania datku na działania podejmowane przez Szlachetną Paczkę podczas epidemii koronawirusa.

LINK DO STRONY WYDARZENIA: www.facebook.com/events/244474286590121/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *