Artystyczna Izba Przyjęć w SP Records Znów Przyjmuje!

Zapraszamy do Artystycznej Izby Przyjęć! Dziś na żywo przyjmuje Jarek Ważny, puzonista grupy Kult. W niedzielę natomiast zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Lembiczem, liderem Kwartetu ProForma – zaprosi on na swoistą internetową imprezę niezwykłych gości! Oba wydarzenia startują punktualnie o 19 na fanpejdżu wytwórni muzycznej SP Records.

Artystyczna Izba Przyjęć to projekt wytwórni SP Records, będący wirtualnym miejscem spotkań. W transmisjach na żywo zaprezentują się artyści związani z tą wytwórnią i nie tylko. Transmisje odbywać się będą na facebookowej stronie SP Records oraz na kanele wytwórni w serwisie YouTube.
W tym trudnym czasie chcielibyśmy zaproponować Wam, byśmy przeszli przez to wspólnie – czytamy w zapowiedzi wytwórni. – Brakuje Wam zapewne, nam także, koncertów, spotkań, życia z muzyką w tle. Oferujemy Wam więc namiastkę tych emocji, ale prosto z serca od nas i od naszych Artystów.

W programie, aktualizowanym na bieżąco, znajdą się koncerty online, wywiady, spotkania z Artystami, w trakcie których będą odpowiadać na pytania fanów.

We wtorkowy wieczór zaprezentuje się Jarek Ważny, puzonista grupy Kult, członek takich formacji, jak El Doopa, Darmozjady, Kazik + Zdunek Ensemble, Vespa, Buldog. Jarek znany jest także widzom Superstacji – współprowadził “Radiokomitet”.

Przemek Lembicz to lider Kwartetu ProForma, współpracujący z Kazikiem Staszewskim. Promotor i wykonawca twórczości Stanisława Staszewskiego, Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Leonarda Cohena, prócz tego autor przekładów piosenek z języka angielskiego. 

Kolejni Artyści w kolejnych dniach. Wpadajcie po recepty lub porady na żywo!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!