Szczegóły ALBUM: Męskie Granie 2019. Dogrywka

17 kwietnia będzie premiera płyty Męskie Granie 2019. Dogrywka , która będzie dostępna do kupienia między innymi na stronie sklepu Polskiego Radia. W związku z tym powstał filmik, który zapowiada premierę płyty – skrót wszystkich utworów, które znajdują się na albumie.

 

Dziesiąta, jubileuszowa trasa koncertowa Męskie Granie była jednym z najważniejszych artystycznych wydarzeń ostatnich lat w Polsce. Koncerty na długo pozostaną w pamięci fanów artystów tworzących to muzyczne dzieło. Album „Dogrywka” stanowi przedłużenie tych wspomnień. Jest też specjalnym dodatkiem do albumu „Męskie Granie 2019”, który ukazał się w listopadzie ubiegłego roku nakładem Polskiego Radia i uzyskał status platynowej płyty. Agencja Muzyczna Polskiego Radia ma przyjemność być wydawcą tych niezwykłych rejestracji i wspierać trasę od samego początku. Tym razem również nie zabraknie utworów największych twórców sceny alternatywnej, m.in.: Nosowska, Krzysztof Zalewski, Ørganek, Lao Che, Voo Voo, czy duet Maleńczuk & Waglewski. Album zawiera także piosenki wykonane w hołdzie dla klasyków polskiej muzyki rozrywkowej – zespołów Breakout i 2+1. Dzięki tej kompilacji można powrócić wspomnieniami do atmosfery letniej trasy.

Męskie Granie to kultowy projekt, którego pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku. Od początku istnienia przyciągał największych twórców muzyki oraz słuchaczy w całym kraju. Projekt ma na celu zaprezentowanie twórczego oblicza polskiej sceny muzycznej oraz zachęcenie publiczności do muzycznych eksperymentów. Program Trzeci Polskiego Radia, jako współtwórca tego muzycznego fenomenu – medialny partner i promotor wydarzenia, od 10 lat czynnie angażował się w rozwój trasy, relacjonując słuchaczom koncerty i przybliżając tym samym niepowtarzalny klimat towarzyszący koncertom.

 

Tracklista

 

 1. Maleńczuk & Waglewski – Koledzy
 2. Mazolewski/Porter – Six Feet Under
 3. Lao Che – United Colours Of Armagedon
 4. The Dumplings – Kocham być z Tobą
 5. Bass Astral x Igo – It’s Only Emotion
 6. Ania Rusowicz feat. Steve Nash – Iść w stronę słońca (Tribute to 2+1)
 7. Łąki Łan – Bombaj
 8. Paulina Przybysz & Rita Pax feat. Vito Bambino & Wojciech Waglewski – Oni zaraz przyjdą tu (Tribute to Breakout)
 9. Kortez – Dziwny sen
 10. Krzysztof Zalewski – Zboża
 11. Natalia Przybysz feat. Ralph Kaminski – Sto lat
 12. Skalpel Big Band – Simple
 13. Nosowska – Brawa dla Państwa
 14. Voo Voo feat. Monika Borzym & Ritmo Bloco – Flota zjednoczonych sił
 15. Ørganek – Niemiłość

Album do kupienia → https://sklep.polskieradio.pl/pl/p/Meskie-Granie-2019-Dogrywka-CD/1171

image description

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!