Korbowód z nowym klipem. Znamy datę premiery płyty!

Swoją premierę miał właśnie najnowszy klip formacji Korbowód zralizowany do utworu “Clean Out”. To już kolejna po singlu “WHO” zapowiedź płyty “Lived Like Kings”, której premiera będzie miała miejsce 8 czerwca.

 – Pomysłodawcą i reżyserem naszego nowego klipu jest Grzegorz P. Kowalski, z którym współpracowaliśmy już przy dwóch poprzednich płytach – informuje zespół. –  Autorem zdjęć jest Stasiu Nolywajka. Akcja teledysku dzieje się w niedalekiej przyszłości w odhumanizowanym, kontrolowanym przez drony świecie, w którym życie społeczne, w tym muzyka, zeszły całkowicie do podziemia. Nakręciliśmy go kilka lat temu i to, że stanie się dzisiaj tak aktualny, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Korbowód, “Clean Out”

Nowy teledysk promuje album “Lived Like Kongs”. To piąta płyta w dyskografi istniejącego od 1991 roku zespołu. Krążek swoją premierę będzie miał 8 czerwca. Oprócz najnowszego teledysku, promuje go również singeil “WHO”.

Korbowód, „WHO”

Zespół Korbowód powstał w 1991 roku w Mysłowicach. Jest uważany za współtwórcę kultowej już mysłowickiej sceny alternatywnej. Jego muzycy udzielali się także, m.in. w takich formacjach, jak Lenny Valentino, Dic4Dick, Beltaine, Akurat, Myslovitz czy Hawkwind. Korbowód ma w dorobku cztery pełne albumy: „My Six Is Your Nine” (2013), „Strona C” (2005), „Home” (2000) oraz „Back To The Funny Farm” (1997).

„Lived Like Kings”, podobnie jak poprzednia płyta „My Six Is Your Nine”, został nagrany z irlandzkim wokalistą i tekściarzem Davidem O’Sullivanem. Wszystkie dotychczasowe wydawnictwa Korbowodu dostępne są na stronie zespołu: www.korbowod.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *