#winylowasobota zbliża się wielkimi krokami

#winylowasobota to event pod patronatem Record Store Day, podczas którego czekać na Was będą premierowe płyty z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Francji, Belgii i Holandii. Tego dnia na rynku ukażą się między innymi: Hey „Że”, Tomasz Stańko Quintet „Music For K”, From Today „From Today”, Lebowski „Lebowski Plays Lebowski”, Janek Pentz „Eternity”, Percival „Slavny Tur IV Live 2020”, O.S.T.R. „7”, Łydka Grubasa „Rock Sam w Domu”, Joanna Lacher „Królowa Lasu” i Błoto „Erozje”.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek! Oto one:
* sklep będzie otwarty od 0:01 do 2:00 w nocy z 19-tego na 20-tego czerwca, potem od 12:00 do ostatniego klienta, zatem możecie kupić swoje wybrane tytuły już o północy!

* wszystkie 10 polskich tytułów będzie dostępnych w sklepie
* Od północy do 2:00 czekać na Was bedą członkowie zespołu From Today, którego płyta także będzie dostępna w sprzedaży! Będzie zatem okazja do zdobycia autografów, zdjęć i porozmawiania! Przypominamy, że płyta From Today to jedyna hardcorowa płyta w tegorocznym zestawieniu tytułów wydanych z okazji Record Store Day!
* W ciągu całego dnia, 20 czerwca, czekać na Was będą także inni goście. Między innymi: Adam Czerwiński, którego płyta trafiła w tym roku do globalnej dystrybucji RSD, Paweł Ładniak, który odpowiada za mastering kilku płyt dostępnych podczas #winylowasobota, Wojciech Padjas – uznany dziennikarz radiowy i pasjonat winylowy, a także Janek Pentz, którego płyta „Eternity” także będzie dostępna podczas tej soboty!

Podajemy krótki program naszej soboty:
* start z piątku na sobotę od północy do 2:00
* od północy do 2:00 będzie obecny zespół From Today, którego niezwykle energetyczną płytę “From Today” będzie można kupić podczas #winylowasobota
* w sobotę sklep otwarty od 12:00 do ostatniego klienta
* od 18:00 – spotkanie z Adamem Czerwińskim, który będzie opowiadał o swoich wydawnictwach
* od 19:00 – spotkanie z Pawłem Ładniakiem, który opowie o masteringu
* od 20:00 – spotkanie z Jankiem Pentzem, którego płytę “Eternity” kupicie już w #winylowasobota u nas w Winylowej
ZAPRASZAMY ??

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *