Premiera pierwszej od 8 lat płyty z nowymi utworami Boba Dylana!

W Piątek miała swoją premierę pierwszy album z nową muzyką Boba Dylana od 8 lat.  Płyta jest dostępna w 2 różnych wersjach: 2 dyski CD lub 2 winyle. Przed premierą poznaliśmy już 3 utwory pochodzące z dzieła o nazwie „Rough And Rowdy Ways”, czyli single „False Prophet”, „I Contain Multitudes” oraz prawie siedemnastominutowe „Murder Most Foul”.

„Rough And Rowdy Ways” to pierwszy album Boba Dylana od czasu kiedy artysta dostał Literacką Nagrodę Nobla w 2016 roku za swoje teksty jako jedyny twórca piosenek. Królewska Szwedzka Akademia Nauk przyznała Dylanowi to wyróżnienie za stworzenie nowych pojęć poetyckich utrzymując przy tym amerykańską tradycję. Przez ostatnie 23 lata artysta wypuścił 7 studyjnych albumów, w tym kompozycję, która zdobyła zarówno Oscara jak i Złoty Glob: „Things Have Changed” z filmu „Cudowni Chłopcy”. Napisał też światowy bestseller „Kroniki , Tom Pierwszy”, który spędził 19 tygodni na liście bestsellerów New York Timesa. Bob Dylan sprzedał ponad 125 milionów albumów na całym świecie. „Rough And Rowdy Ways” to 39 album Boba Dylana.

Posłuchaj albumu „Rough And Rowdy Ways” TUTAJ

Nagrał płytę, która przynajmniej aspiruje do bycia arcydziełem” 8-9/10 – Bartek Chaciński, Polifonia

„Rough and Rowdy Ways” pokazuje, że Bob Dylan jest niczym śniegowa kula, która toczy się przez kulturę, doklejając do siebie kolejne warstwy 6/6 – Joanna Barańska, Onet.pl

Absolutny klasyk… Dylan eksploruje tereny, których jeszcze nikt nie odwiedził – 5,5 – Rolling Stone

Wyjątkowe utwory na nasze zmieniające się czasy – 5 – The Telegraph

cid:image002.png@01D629F8.AD7FF240

cid:image003.png@01D629F8.AD7FF240

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!