Premierowy koncert zespołu CUKIER już 3 lipca w Klubie Stodoła!

Już 3 lipca (piątek) w letniej odsłonie Klubu Stodoła wystąpi CUKIER! Zespół zagra na naszej scenie premierowy koncert, promujący swój najnowszy album zatytułowany „JEDEN”, który ukazał się 19 czerwca. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Wzmożona praca, zaangażowanie, determinacja i wielkie pokłady talentu sprawiły, że na początku 2020 roku zespół CUKIER podpisał profesjonalny kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax. 19 czerwca ukazał się ich debiutancki krążek o tytule „JEDEN”.

CUKIER powstał z inicjatywy Amadeusza Krebsa, który przygotowywał swój producencki debiut. Początkowo miała być to płyta, do której Krebs chciał zaprosić gości z rożnych muzycznych światów. Podczas pracy studyjnej z zaproszonym na sesje Bartkiem Caboniem szybko stało się jasne, że projekt będzie duetem. Panowie, którzy na co dzień mają okazję wspólnie pracować w zespole Dawida Kwiatkowskiego, postanowili przygotować wspólnie całą płytę, łącząc dotychczasowe pomysły i doświadczenia.

Album „JEDEN” powstał w wyniku wiecznych muzycznych sprzeczek i tarć między Caboniem i Krebsem. Warstwa tekstowa to, pomimo jej abstrakcyjności, zbiór opowieści, które wydarzyły się naprawdę i pośrednio lub nie dotyczą chłopaków. Każdy utwór to osobna historia – od dubajskich dziewczyn i dekadenckiego światła przez pieniądze, do historii i przygód miłosnych. Muzyka to mieszanka wielu gatunków – znajdują się tu mocne, basowe bangery niszczące głośniki w każdym samochodzie, numery do założenia białych rękawiczek i przetańczenia całej nocy czy oldschoolowe beaty, przez które spodnie same się opuszczają w kroku.

ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o projekcie

Koncert zespołu CUKIER to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00. Wakacyjną scenę Stodoły zainaugurował występ poznańskiej formacji Rat Kru, a tydzień później występ duetu Bloo Crane. W Klubie przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Do dyspozycji gości zostały udostępnione aż trzy przestrzenie – kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefa Akustik, w której nie brakuje  elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult. Na wszystkich odwiedzających czeka również nowe, letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów. Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących.

CUKIER w Klubie Stodoła:

► 3 lipca 2020 (piątek)

► ul. Batorego 10, Warszawa

► otwarcie drzwi o godz. 16:00, początek koncertu o godz. 20:00

WSTĘP DARMOWY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *