Tricky w Polsce. Nowe daty koncertów

Tricky wraca do Polski i ma w planach trzy koncerty, które odbędą się w lutym 2021 roku w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Artysta zawita do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej album “Fall To Pieces”, który ukaże się 4 września 2020 roku.

Tricky to brytyjski wokalista oraz producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, “Hell Is Round The Corner”, która ukazała się na rynku w 2019 roku.

W swojej muzyce Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie – większość utworów na “Fall To Pieces”, w tym pierwszy singiel “Fall Please”, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą.

– Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać. – mówi o tej współpracy Tricky.

Oto harmonogram koncertów:
16 lutego – Warszawa
17 lutego – Poznań
18 lutego – Kraków

Oficjalna sprzedaż biletów rusza w piątek o godzinie 10:00. Przedsprzedaż rozpocznie się 22 lipca 2020 o godzinie 10:00 na stronie artysty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!