James Bay z akustyczną wersją nowego singla

James Bay wydał akustyczną wersję najnowszego singla „Chew On My Heart”.

Jeżeli „Chew On My Heart” dobrze reprezentuje kierunek, jaki James Bay obierze na nowym albumie, możemy spodziewać się pójścia o wiele bardziej pozytywnym kierunku Rolling Stone

„Chew On My Heart” to obiecująca zapowiedź JB3
IDOLATOR

James Bay to współczesny klasyk
LadyGunn
„Chew On My Heart” w podstawowej wersji zgromadziło ponad 9 mln streamów na całym świecie, trafiło na playlistę BBC Radio 1 oraz do zestawienia Top 40 Hot AC i Triple A. Magazyn „Rolling Stone” zamieścił singiel na liście utworów, które trzeba znać. Sam artysta tak opowiada o piosence:
 

W „Chew On My Heart” po raz pierwszy opowiadam o czymś pozytywnym z mojego życia. Chcę zalać słuchacza miłością, to bardzo istotny element mojego nadchodzącego materiału. Kiedy wracam z trasy, otwieram drzwi i biegnę przytulić moją dziewczynę, na co ona mówi: „ok, spokojnie, wystarczy”. To może wydawać się nieco kiczowate, ale postanowiłem spróbować napisać coś z takiej właśnie perspektywy, przeciwieństwa wiecznego pilnowania się.

James Bay

James Bay zaczął prezentować kolejny rozdział swojej kariery jeszcze w 2019, za sprawą EP-ki „Oh My Messy Mind”. Wydawnictwo zgromadziło ponad 350 mln streamów i spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem w mediach.
Niedawno artysta zagrał 45-minutowy koncert na YouTube w ramach akcji #SaveOurVenues – brytyjskiej inicjatywy mającej na celu pomoc muzycznym klubom, którym grozi bankructwo z powodu COVID-19. W secie znalazło się miejsce zarówno dla starych, jak i nowych hitów, czy niespodzianki w postaci coveru „I Wanna Dance With Somebody” Whitney Houston.
W trakcie lockdownu James Bay udzielał swoim fanom lekcji gitary za pomocą Instagram Live w środy i piątki. Słuchacze mogli dowiedzieć się, jak zagrać „Let It Go”, „Hold Back The River”, „Us” i wiele innych utworów.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/276784/27ee4cd911eff841aa734a6defa3811d.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!