Tyr i Arkona w Polsce: Koncerty przeniesione

Informujemy, że cztery planowane koncerty Tyr i Arkona w Polsce zostały przełożone ze względów bezpieczeństwa.

W chwili obecnej trwa ustalanie nowych terminów wydarzeń, a wszystkie informacje podamy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Tyr i Arkona miały wystąpić w Polsce w ramach „Heathen Heroes Europe Tour 2020”, w towarzystwie Dalriady oraz Varang Nord.

Wszystkie zakupione bilety zachowają ważność w nowych datach koncertów – zachęcamy do ich zatrzymania. W związku z powyższą zmianą uruchomiliśmy już także dokonywanie zwrotów i wymian biletów.

WYMIANA:
Bilety na przełożone koncerty Tyr i Arkony można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet.pl, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie.

ZWROT:
Osoby, które chcą zwrócić wejściówki zakupione w sklepie Knock Out Productions proszone są o wysłanie wiadomości zatytułowanej ZWROT na adres kasia@knockoutprod.net.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci eBilet.pl proszone są o oczekiwanie na instrukcje mailowe ze strony bileterii.

Osoby, które zakupiły bilety na stronie klubu Drizzly Grizzly proszone są o przesłanie wiadomości z następującymi danymi: imię i nazwisko + e-mail + nr zamówienia + nr, konta adres kontakt@drizzlygrizzly.pl) lub w wiadomości prywatnej na Facebooku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *