JUŻ W PIĄTEK ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „WYDAJ PŁYTĘ Z BĘDZIE GŁOŚNO”!

W najbliższy piątek, 28 sierpnia, Damian Sikorski ogłosi, kto wygrał tegoroczny konkurs „Wydaj Płytę z Będzie Głośno”. Zwycięzcę, a także wyróżnionych, poznamy po godzinie 18.00 w Czwórkowej audycji „Będzie głośno!”. Na finalistę czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród – m.in. wydanie płyty, nagranie teledysku, sesja zdjęciowa, koncert oraz promocja na antenie Czwórki.

Wybór nie był łatwy, bo w 4. edycji konkursu radiowej Czwórki dla wciąż nieodkrytych muzyków nadeszła rekordowa liczba zgłoszeń: niemal 3000 piosenek nadesłanych przez 329 zespołów i wokalistów.

Wybór nie był łatwy, ale za to przyjemny mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu. – Codziennie, nieraz przez całą noc, słuchałem nadesłanych piosenek. To były bardzo miłe godziny, spędzone z dobrymi dźwiękami. Poziom jest naprawdę wysoki. Mamy sporo zdolnych artystów, którzy już są gotowi wyjść ze swoim materiałem do publiczności – dodaje dziennikarz. Słuchacze także mogli poznać twórczość uczestników – w każdy piątek w audycji „Będzie głośno!” Damian Sikorski rozmawiał z artystami, którzy zgłosili się do konkursu, a także prezentował ich piosenki. W tym roku przeważał hip hop, reggae, rock i alternatywa. Ale nie zabrakło też zespołów grających muzykę pop, electro pop, elektronikę, metal i muzykę instrumentalną.

Zwycięzcę 4. edycji konkursu oraz wyróżnionych poznamy już w najnowszym wydaniu audycji „Będzie głośno!”, w piątek, 28 sierpnia po godzinie 18.00.

Cennych nagród dla finalisty nie brakuje – przede wszystkim jest to wydanie płyty z radiową Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia i koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!” oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo na zwycięzcę czeka nagranie teledysku do singla w reżyserii Adriana Pietraszkiewicza, reżysera reklamowego, scenarzysty, designera i stratega komunikacji. Projekty, przy których pracował zdobywały najważniejsze nagrody branży reklamowej m.in. MIXX Awards, Golden Arrow, Media Trendy, Effie czy Kreatura. Wśród nagród znajduje się także sesja zdjęciowa w wykonaniu Ani Powałowskiej, fotografki mody, sportu, portrecistki, współpracującej z agencjami reklamowymi, aktorskimi oraz wydawnictwami. Współtworzyła kampanie m.in dla: Citi Handlowy, PGE, H&M, Reebok, Bizuu, 4F, Wizzair, Benefit Systems.

Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które ufunduje dwie dodatkowe nagrody finansowe: dla najlepszego autora muzyki oraz tekściarza.

Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku br. w studiu Czwórki w ramach audycji Damiana Sikorskiego Będzie głośno!.

           „Będzie głośno!” w każdy piątek od godz. 18.00 do 20.00.

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!