NoN wydaje nowy singiel i teledysk „ Ordinary World”

Europejscy melodic metalowcy, NoN, dawniej Now Or Never , wydali swój nowy singiel „ Ordinary World” za pośrednictwem Crusader Records . Ordinary World to okładka klasyka Duran Duran . Zaczerpnięte z nadchodzącego albumu III zespołu, Ordinary World to ekscytujące spojrzenie na to, co ma nadejść ten niesamowicie utalentowany zespół. NoN nadał tej legendarnej piosence unikalne euro-melodyjne metalowe podejście , dodając jej nowego życia i wymiaru.

Ordinary World jest kontynuacją niedawno wydanego singla „ Until We Say Goodbye” .
„Dopóki nie powiemy na pożegnanie mówi o niezachwianej miłości i oddaniu, jakie ma się ze swoim dzieckiem. Cokolwiek się stanie, cokolwiek dziecko, syn, córka musi się nauczyć w życiu, zawsze jesteśmy tam, aby je prowadzić i leczyć. 2019, a teksty zostały napisane przez Marc Farrano, norweskiego muzyka. To melodyjny hardrockowy utwór z domieszką ciężkiej sekcji rytmicznej, połączony z delikatnym wokalem ”. – Ricky Marx.

O NoN (TERAZ ALBO NIGDY) NoN, dawniej Now Or Never, zostało założone w 2012 roku przez gitarzystę Ricky’ego Marxa (ex Pretty Maids ) i basistę Kenna Jacksona (również byłego Pretty Maids ). Niedługo potem Now Or Never nagrało swój debiutancki album zatytułowany “Peek Studio” na południu Francji, którego współproducentami byli zespół i Pat Liotard.

Ich tytułowy debiutancki album został wydany na całym świecie przez wytwórnię Mausoleum Records na początku 2014 roku i spotkał się z wielkim odzewem na scenie hard rockowej oraz dobrymi międzynarodowymi recenzjami w prasie.

NoN wszedł do Peek Studio i zakończył nagrywanie drugiego albumu II, ponownie współprodukowanego przez Pata Liotarda . Ich najnowszy album II został wydany na całym świecie przez Mighty Music w lutym 2016 r., Aw Japonii przez Bickee Music w marcu 2016 r.

W lutym 2018 roku Now or Never zmieniło nazwę na NoN i powraca teraz z nowymi członkami i zakończyło nagrywanie nadchodzącego III albumu, który, miejmy nadzieję, zostanie wydany w 2020 roku.
NoN to zespół doświadczonych muzyków, zarówno w trasie, jak iw studiu. Jego muzyka uosabia ewolucję Hard Rocka w kierunku współczesnej muzyki metalowej.

Członkowie
Ricky Marx: to pomysłowy i doświadczony gitarzysta, który był pełnoetatowym członkiem Pretty Maids i nagrał z nimi dwa albumy. Jest także doświadczonym producentem i znakomitym autorem tekstów.
Claudio Nasuti: Jest włosko-szwajcarskim basistą, grał na basie od dziesięcioleci w kilku szwajcarskich zespołach i jest lepiej znany jako 6-strunowy guru basu
Steph Honde: to francuska piosenkarka, autorka tekstów i multiinstrumentalistka. Honde jest najbardziej znany z tego, że był frontmanem i autorem tekstów w amerykańskiej super grupie hard rockowej Hollywood Monsters, którą założył w 2013 roku.
Ranzo : Jest utalentowanym perkusistą, który gra w branży muzycznej od dziesięcioleci. Założyciel szwajcarskiego zespołu Sultan, grał także z kilkoma europejskimi zespołami.

Członkowie NoN grali na całym świecie na największych festiwalach i miejscach, takich jak HellFest, Wacken, Roskilde, Skanderborg, Monsters of Rock w Niemczech i Hiszpanii oraz koncertowali w większości krajów europejskich, Japonii, Europie Wschodniej i USA jako headliner lub z major zespoły takie jak Deep Purple, AC / DC, Alice Cooper, David Lee Roth, TNT, Jorn Lande i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!